Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket mi szokott idegesíteni...

Titeket mi szokott idegesíteni a Family Guy-ban? (Többi lent) amúgy a kedvenc sorozatom.

Figyelt kérdés

Nekem például az, hogy egy részben akár nyolsz bejátszás is van mire jó ez?

És mikor valamit hallgat pl. Brian és Stewie olyan mintha megállt volna a sorozat (mozdulatlan mindenki). És a háttérben a suliban az emberek csak úgy néznek a tányér felé. Jah meg, hogy négy újjuk van csak. Nekem ennyi a problémám, neked micsoda?



2017. jan. 12. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első kettő "probléma" amit felvázoltál engem ki fejezetten szórakoztat,a suliban lévő emberek akik a tányér felé néznek,hát nem tudom néz meg egy másik rajzfilmet és ott is kb ez lesz,ugyanez a 4 ujjra is vonatkozik,minden más rajzfilmben 4 ujja van a karaktereknek.Engem személy szerint a rengeteg filmes utalás,színészek mocskolása szokott zavarni,meg talán a sok rasszista poén,de ezeket leszámitva hibátlan,én nagyon kedvelem.
2017. jan. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

A rasszista poénok, az antifeminista poénok, a nők semmibevétele, pl. Meg folytonos ócsárlása (folyton megszégyenítik, amiért kövér, pedig Peter és Chris sokkal kövérebb, de őket emiatt szinte sosem bántják, csak Meg van a célpontban - egészen véletlenül csak Meg lány hármuk közül). Peter végig egy óriási gyökér, mégis mindent elnéznek neki, és a rész végére mindig jól jön ki mindenből. Lois mindent elnéz neki, teljesen alá van rendelve, pedig ezerszer magasabb szinten áll hozzá képest, de mégis sokszor ő jön ki rosszabbul a helyzetekből - itt is enyhe nőgyűlölő áthallást érezni. A másik nagyon durva dolog szerintem Chris esete a szomszéd bácsival. A gond az, hogy viccet űznek a pedofíliából, pedig ez egy nagyon súlyos dolog, és ezekkel a poénokkal szerintem kicsit legitimizálják ezt a dolgot, nevetség tárgyává teszik az áldozatot, azt sugallják, hogy ez csak egy poén, nem kell olyan komolyan venni. Ez rossz hatással van az emberekre.

Nincs semmi gond a humorizálással, de ezek a szituációk szinte mindegyik részt átszövik, és emiatt eléggé úgy tűnik, hogy ezek a dolgok teljes mértékben az írók véleményét tükrözik.

2017. jan. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mostanában már nem nézem, de régebben ami engem zavart az az időhúzásos jelenet. Eddig minden általam nézett részben volt egy olyan jelenet ami csak azért került bele, hogy az animátoroknak kevesebb munkájuk legyen és elkészüljenek időben az epizóddal. Persze lehet ez sokaknak tetszik, nekem egy alkalommal jött csak be, amikor Stewie Lois ágya mellett áll és köszönni akar neki.
2017. jan. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
ennek a sorozatnak ez a lényege, akkor mi lenne vele a baj?
2017. jan. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!