Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alien: Covenant pontosan...

Az Alien: Covenant pontosan mikor játszódik?

Figyelt kérdés

Szeretm az alein filmeket, de nem igazán vagyok tisztában azzal, hogy ez hova kerül a listán.

Azt tudom, hogy az alein 3 és 4-et nem veszi figyelembe.

Ha jól tudom a Prometheus folytatása lesz. De akkor a Prometheus és az Alien 1 között lesz?

És a Alien 2-höz lesz bármi köze? Mert ez a kedvenc részem.

És csak így kíváncsiságból a játéknak van bármi köze a filmekhez, könyvekhez? Alien isolation, vagy ez csak egy játék és azért van ez a történek, hogy legyen valmai?



2017. jan. 14. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég nehéz megmondani. Mert ez a Prometheus idővonal eléggé Star wars előzmény trilógia 2.0 szagú.

De egyébként a Covenant a Prometheus és az Alien között játszódik. De nem nevezném folytatásnak, csak ugyanabban az univerzumban vannak.

Az a baj, hogy Ridley Scott túl sok ősi idegenek xarságot nézett és már ez a hülyeség folyik az alienes filmjeiből, ahelyett, hogy normális scifi horrort gyártana.


Az Alien isolation jó lenne, ha csak az Alien és Aliens világában maradna, Prometheus és 3.-4. rész mentesen. És úgy folytatnák. Mert szerintem az egyetlen normális Alienes próbálkozás volt A bolygó neve: halál óta.

2017. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg 10 évvel a Prometheus után fog játszódni:

,,It is a sequel to the 2012 film Prometheus, and will take place roughly ten years later''


[link]


Mivel a Prometheus 2093-ban játszódik, így az Alien: Covenant 2103-ban kéne. (az Alien 2122-ben játszódik)

2017. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Olyanokat mondtak, hogy Ripley fog kapni normális befejezést. De akkor ez nem ebben filmben lesz gondolom. Ha az első előtt játszódik.
2017. jan. 14. 21:06
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Az egy másik film lesz, ami a 3-4. rész átírásával új irányvonalon folytatja majd a 2. részt.

A Covenant-ben pletykák szerint Ripley anyja lesz a főszereplő, de ezt hivatalosan nem erősítették meg.

2017. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd a moziban kiderül. Már nagyon várom.
2017. jan. 18. 16:33
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2017. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A Prometheus és a Nyolcadik utas a halál között játszódik. Egyébként az Alien: Covenant elején ki van írva és még ráadásul mondják is az évszámot (2104). Nagyon figyelnek maguk (elvileg) fanok. Még azt se tudja a kedves kérdező, hogy hogyan kell írni azt, hogy Alien.
2017. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!