Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Tokyo Ghoul miért úgy...

A Tokyo Ghoul miért úgy ábrázolja a ghoulokat, mint ha ők állnának a jó oldalon?

Figyelt kérdés
A legtöbbször a ghoulok szemszögéből mutatja a dolgokat.A gonosz ghoulokat sajnáltatja.(Pl.Hinami esetében is).A hős CCG-seket negatívként (pl.Mado torz arccal,őrültként mutatják)Miért?A ghoulok emberevő szörnyek.Vesszen mind!

2017. jan. 14. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem nem volt szükségük arra, hogy állandóan embert egyenek, de nem is ez a lényeg.

Zombiirtós filmből már van ezer, érdekesebb, ha bemutatják mindkét oldal traumáit egy picit mélyebben.


Egy TLC-s műsor jutott eszembe, ahol 2 méter pluszos nőket mutatnak be. Te milyen műsort néznél szívesebben? Egy olyat, ami a 2 méteres nők mindennapi életét mutatja be, vagy egy műsort, ami olyan emberekről szól, akik furcsa tekintettel néznek a 2 méteres nőkre?

Vagy ott van a Rambó, ami hasonló receptre épít, mint ez a rajzfilm.

2017. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az animében sokkal idiótábban voltak ábrázolva a CCG-sek.


Amúgy pedig nem a CCG vagy a ghoulok a főgonoszok a Tokyo Ghoulban.

A ghoulok képesek lennének emberölés nélkül is életben maradni, ha kapnak gyógyszert vagy húst (nem feltétlen öléssel). A fő gonosz V aki a CCG-t rávette a ghoulok ölésére és így a 2 felet egymásnak uszította.


Ebben a történetben egyiknek sincs igaza.

2017. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Akárhogy nézzük, a ghoulok az életben maradásért ölnek (általában) a CCG meg csak el akarja őket pusztítani, vagyis ők is az életüket féltik.. de szerintem (saját vélemény) a ghouloknak és a CCG - nek nem kéne egymással harcolniuk.. a ghoulok az életben maradásért ehetnének pl. olyan emberi húst, mint aki öngyilkos lett vagy balesetben meghalt (bár mondjuk ez a család részéről nem lenne korrekt)
2017. jan. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nincs annyi öngyilkos ember,amennyi a ghouloknak elég lenne.

Meg ezt nem értem,hogy sok TG fan a ghoulokat pártolja,a CCG ellen vannak.De ha pl.őket támadná meg és enné meg vacsorára egy ghoul,akkor sírnának,hogy bárcsak ott lett volna a CCG!

2017. jan. 20. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:

Elvileg gyógyszeresen lehet kezelni, RC suppresszorokkal.


Mangában jelenleg pont ez az egyik fontos pont, Okira szerint ghoulok csak betegek és gyógyítani kéne. Kanou szerint meg az emberek "betegek" és ezért akar ghoulokat csinálni.

2017. jan. 20. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
mondjuk ha nem lenne CCG akkor én is hiányolnám, hogy semmi harc semmi nincs benne :/ ugyhogy igazad van. Minden esetre én ghoul párti vagyok xd jobban szeretem eleve animékben a rossz oldalon állókat (szerintem ezért)
2017. jan. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk a mangában elég sok "csoport" volt (CCG, "V", Clown, Kaneki csapata, Kanou, Anteiku, Aogiri Tree) és egyik se volt jobb mint a másik.


Anime ezt lebutította úgy, hogy vannak a ghoulok (~Aogiri) mert a CCG.

2017. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Saját véleményem szerint a Tokyo Ghoul-ban nincs jó meg rossz oldal. Van két oldal különböző nézetekkel és tervekkel a világgal kapcsolatban, de ettől még nem gonosz egyik sem. Szerintem az anime is egész jól, pártatlanul mutatja a történetet. Persze nyilván előfordul, hogy az egyik oldalon több a szimpatikusabb karakter, mint a másikon, és ettől kialakulhat egy afféle "jó és gonosz" elképzelés. De ez megint szubjektív. Azzal az oldallal érts egyet, amelyikkel egyet értesz és szerinted legtöbbször helyesen cselekednek, de akár pártatlan is maradhatsz. Én speciál Ghoul-támogató vagyok. :)
2017. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jólvan, helyesírási hibák pipa :D Azt akartam írni utolsó sorokban, hogy arra az oldalra álján (ha egyáltalán akarsz oldalt választani), amelyikkel a legjobban egyezik a véleményed, ne pedig arra, amelyiket az anime/film/mese/manga annak állítja be. Szerintem....
2017. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!