Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok nekem jó romantikus/dr...

Írnátok nekem jó romantikus/dráma filmeket, vagy akár rom. Vígjátékot, vagy olyat amin sírtatok?

Figyelt kérdés

Szóval olyan filmeket keresek, amik azért hatással vannak az emberre. Vagy valami sírós formában, hogy azétt bekönnyezzek, vagy valami olyan boldog film, ami jókedvre derít és magával ragad.

Láttam már sokat, Szerelmünk lapjai, Hallgass a szívedre, Fogadom, Mielőtt megismertelek, Séta a múltba, Csillagainkban a hiba, Vissza hozzád, Levelek Júliának..ezek tetszettek:) Ja meg a Hacsi..:)

Láttam a Jégvárak, Szerencsecsillag, PS I love you, Bizz a szerelemben című filmeket de ezek nem jöttek be!:/


2017. jan. 15. 13:01
 1/2 anonim válasza:
A szerb film
2017. jan. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Zuhanás a szerelembe(Robert de Niro, Meryl Streep)

Álmomban már láttalak (J. Lo, Ralph Fiennes, Stanley Tucci, Natascha Richardson)

Szeretném ha szeretnél (J. Lo, Matthew McCannaughey)

Johnny English (Rowan Atkinson)

Mrs. Daughtfire(Robin Williams)

Hirtelen ennyi jutott eszembe! Jó filmezést!

2017. jan. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!