Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Arnold Schwarzeneggernek és...

Kokakólalájt kérdése:

Arnold Schwarzeneggernek és Sylvester Stallonenak van olyan filmje, amelyben meghal az általuk játszott karakter?

Figyelt kérdés
Egyedül a Terminátort tudnám ide sorolni, de ott nem igazán beszélhetünk a haláláról, mivel egy robotról van szó.

2017. jan. 16. 01:28
 1/4 TR75 ***** válasza:
100%

A First Bloodhoz leforgatták azt a jelenetet, amiben Rambo meghal (Trautman közreműködésével lesz öngyilkos), a tecsődön fent is van a jelenet.

[link]

De amúgy Sly és Schwarzi sosem halnak meg a filmjeikben. Ha jól emlékszem (legalábbis azokra, amiket láttam). Ez a lényeg :-)

2017. jan. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az Ítéletnap című film végén Schwarzenegger öngyilkos lesz, hogy kiűzze magából a sátánt. Az egy nagyon furcsa, vallási témájú film. Teljesen eltér a többi Schwarzi műtől. És igen, ahogy írtad is, a Terminátor filmek is a Genisyst leszámítva úgy végződnek, hogy megsemmisül, tehát azt nevezhetjük halálnak is.

Stallone filmekben annyira nem vagyok otthon, de nem hiszem hogy lenne ilyen. Ők végülis vagy vígjátékokban, vagy könnyed akciófilmekben szerepeltek, amiben az volt a lényeg hogy egyedül egy darab gépfegyverrel leigázzák az ellenséget. Egyik filmbe se fért volna bele a haláluk.

2017. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg az Ítéletnap. Azt régen sokszor láttam, szerettem is, de az teljesen kiesett, hogy meg is halt benne.
2017. jan. 16. 20:35
 4/4 anonim válasza:
29%
Svájci niger és a szilveszteri szalonna.
2017. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!