Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó film az Utazók?

Jó film az Utazók?

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem láttam meg de szerintem nem, előzetes alapján borzalmasan unalmas, kritikák alapján sincs benne semmi.

Ha ez az első sci-fi, amit látsz akkor lehet tetszeni fog. De mint film, a valaha készült összes többi filmmel összehasonlítva, kétlem, hogy a jók között lenne.

2017. jan. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi párommal meg néztük mindkettőnknek tetszett. Igaz nem az a hű de izgalmas scifi de jó film :)
2017. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem rossz film. Páromnak kimondottan tetszett, hogy nem földönkívülis, lövöldözős, űrhajózós csitt-csatt-dirr-durr sci-fi.


Romantikus sci-fi, egy kis művészfilm beütéssel.


Ha a klasszikus sci-fi-t keresi benne az ember, akkor nem feltétlenül találja. Bár kérdés mit értünk klasszikus alatt, mert nem feltétlenül jelenti az űrcsatákat és más planéták leigázását.


Az alábbiakkal meg nem fogok nagy titkot elárulni:

Van 1 fő helyszín, 4 szereplővel. Jennifer Lawrence és Chris Pratt viszik a filmet. Michael Sheen és Laurence Fishburne pedig inkább csak mellékszerepet kapnak. Mindenki más pedig csak statiszta. Két fő téma van a filmben, az egyik, hogy kiderítsék ki miért ébredt fel, a másik pedig Aurora és Jim románca.


Szóval jó film, de persze vannak klisék benne. Pont akkor, pont ő, pont most, pont így, stb.


Én 10-ből 7-8 pontot adnék. Rossz nem volt, de annyira jó sem, hogy most ez legyen az új kedvenc filmem.


Biztos, hogy a csillagászok, fizikusok, sci-fi fanok, kritikusok, hurrogók szétszedték már a filmet, de ez igazából senkit nem érdekel, mert bármibe bele lehet kötni. Pl. az index.hu is jól lehúzta, de alapvetően ők mit nem húznak le... :D

2017. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!