Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Monogatari sorozatok hogy...

A Monogatari sorozatok hogy jönne sorban?

Figyelt kérdés
Nem is az érdekelne, hogy melyiket mikor adták ki, hanem hogy milyen sorrendben nézzem meg őket. Itt vannak ezek a mozifilmek (kizumonogatari) is, amiből már kettőt kiadtak, ezeket mikor nézzem meg? Mert ez viszi a fő sztorit is ha jól tudom.
2017. jan. 17. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a kiadási sorrendet ajánlom, én is úgy nézem. A kronológiai sorrendhez a Kizumonogatari is szükséges, mivel azzal kezdődik a történet, aminek a harmadik filmje most fog megjelenni, de az még egy fél év, mire kijön BD-n (akkor tudod csak megnézni). Wikián fent van mind a két sorrend, de ha beírod, hogy Monogatari Timeline, akkor is kiadja.
2017. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kronologikusan TELJESEN ösze-vissza.

Fel mehetsz Myanimelist-re, kiválaszthatod a Kizumonogatari I-et, aztán a kapcsolódó sorozatoknál végigklattyogod a "sequel" sornál találhatókat és kapsz egy sorrendet, ami nagyon közelíti a tényleges kronologikus sorrendjét.


Valójában, ha teljesen kronologikusan akarsz haladni, bogarászd ki innen:

[link]

[link]

2017. jan. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. jan. 17. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!