Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy kezdjek hozzá megnézni a...

Hogy kezdjek hozzá megnézni a Kör című filmet?

Figyelt kérdés
Egyszer láttam belőle pár percet de az is nagyon félelmetes volt pedig éppen semmi durva nem történt csak ugy a hangulata. Nem tudom mit csináljak. Ezen már 7 éve gondolkodom.
2017. jan. 17. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod nézni, akkor szerezd meg valahonnan a filmet és nézd meg, ha nem akarod megnézni, akkor meg ne nézd meg. Nehogy már nekünk kelljen eldönteni helyetted....
2017. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megnézném csak nem akarom utána sokáig féljek. 1-2 nap még belefér. Még egy hét is. Különben miről szól?
2017. jan. 17. 22:20
 3/13 anonim ***** válasza:
Először hívd össze a barátaid,üljetek Körbe és kapcsold be a tv-t.
2017. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nos, a filmhez szükségeltetik egy médialejátszó, ez lehet egy TV-hez csatlakoztatott házimozi készülék vagy akár a VLC Media Player a számítógépeden.


Ha ez megvan, szerezd meg a filmet, ha van neted, akkor a letöltés és online nézés is játszik, ha nincs, akkor meg kell vásárolnod a DVD lemezt(esetleg a Blurayt... bár nem, ezt szerintem nem adták ki Blurayen, de javítson ki valaki, hogy ha tévedek). A megszerzett filmet valamely médialejátszó segítségével elindított(lásd első bekezdés), ha szükséges, elvégzel bizonyos beállítósokat(nyelv beállítás, képarány állítás a TV-n/monitoron, hangerő és hangszín szabályozás), amennyiben ezekre szükség van.


Ezután kényelmes elhelyezkedsz, ezt teheted fotelben ülve, kanapén elnyúlva vagy éppensséggel az ágyadban fekve. Ízlés szerint rágcsát(chips, popcorn, nachos) és italt(üdítő, sör... miegymás) készítesz be magadnak.


Miután lement a filmstudió logója a filmet figyeled, követed a cselekményt, elemzed a színészi játékot, bírálod az operatőri munkát... stb. Mikor végeztél, kikapcsolod a médialejátszóeszközt és végiggondolod a látottakat, magadban értékeled a filmet, gondolataidat pontszám vagy kritika formájában a www.imdb.com oldalon megoszthatod.

2017. jan. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

De nem lehet semmit se tenni hogy kevésbé féljél. Én például az ilyen filmeket végigröhögöm miközben nézem, főleg ha társasággal, de ettől még hetekig nem tudok aludni. Szóval nem nézek ilyeneket. Ha egyedül nézed és este, akkor közben is szar lehet, de az hogy nappal nézed és társasággal még nem jelenti hogy utána nem készülsz ki.

Amúgy arról szól, hogy van egy videókazetta, amin van egy videó és aki azt megnézi, azt felhívja samara (a kis csaj a kútból) és közli vele hogy 7 nap múlva meghal, ami úgy is lesz. Egy nő meg azt hiszem a gyerekét akarja megmenteni mert ő megnézte, de ő is látta és utána nem tudom mi lesz, de ha érdekel biztos meg lehet találni pontosan mi lesz a neten valahol.

2017. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet. És akkor pont az lesz a tv-ben? Az brutál durva. Ott becsokizok.
2017. jan. 17. 22:29
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja hát én sem nézek ilyeneket pont ez az.

De végülis nem olyan sürgős a dolog.

Majd pár év múlva visszatérek rá, lehet addigra lesz barátom például.

2017. jan. 17. 22:35
 8/13 anonim ***** válasza:
Én kaksizok a kislányoktól a horror filmekben meg a Kör c. film elég nyomasztó számomra és főként azért ijesztő,mert a jelenetei azok,nem a jumpscarek,DE én is megnéztem mikor kisebb voltam és azóta már 6-7 év eltelt és túléltem. :D Bár azóta nem néztem.
2017. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amúgy a film attól még tetszett,hogy ijesztő volt.
2017. jan. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Különben mi benne a félelmetes? Levágott fej vagy sötétben bolyonganak és megijednek mindentől? Vagy mi?
2017. jan. 17. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!