Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Széttörve cím film végén mi...

A Széttörve cím film végén mi a szerepe Bruce Willisnek, amikor mondja, hogy Mr. Üveg?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 11:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen ez a film? Érdemes megnézni?
2017. jan. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Sebezhetetlen c. film-re utal ez egy ísztör egg.
2017. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nem egészen értem hogy hogy utal ez a sebezhetetlen című filmre?
2017. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 úgy hogy a néger faszit (Samuel L. Jacksont) csúfolták így, mert a betegsége miatt törtek a csontjai mindentől..
2017. jan. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elegánsabb lett volna, ha nem a címben jelzem, hogy spoiler és csak a leírásban írod le a konkrét kérdést. De nem rugózom ezen.


Nagyon meglepődtem ennél a jelenetét, nem számítottam rá, hogy ugyanabban a világban játszódik a két film. Pedig a plakát is utalt rá sőt, a cím is kapcsolódik.


Angolul néztem, ahol ugye Mr. Glass, és kíváncsi voltam, hogy a magyar szinkronban megtartották-e az eredeti fordítását (Porcelán). Ezek szerint nem, pedig 1. Szerintem jobban hangzik. 2. Gondolom, amúgy is kevesen emlékeznek Sebezhetetlenre 17 évvel ezelőttről, de akik igen, azok sem Mr. Glassként ismerik Szemüveges Jacksont.

2017. jan. 31. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Akarom mondani, nem Mr. Üvegként ismerik, hanem Mr. Glassként vagy Porcelánként.
2017. jan. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Örülök, hogy valaki feltette a kérdést, mert én sem értem,az beugrott, hogy S.L. Jacksonra utaltak, de miééértt?? Nem értem és megőrjít, ez olyan képregényes utalás, de ez a film (nekem ) kva távol esik ettől.
2017. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ahhhh leesett értem már... tiszta megvilágosodás :)
2017. ápr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert az a film miért hasonlítana ehhez?
2017. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!