Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyiket érdemesebb elkezdeni,...

Melyiket érdemesebb elkezdeni, Supernatural vagy Vampirev diaries?

Figyelt kérdés

Angolul nézném.

A Vámpírnaplók mennyire nyálas, twilight szerű? Fiúnak is érdemes belenéznie?

Az odaát se tűnik rossznak.

A The 100-on és a Vikings-en gondolkoztam még.


Ha esetleg tudtok mást, jobbat, arra is kíváncsi lennék.

Amiet eddig láttam és nagyon tetszett: Game of thrones, The walking dead, Westworld.

Olyan sorozatot szeretnék nézni, aminek már több része van, hasonló témájúak, mint az előzőleg említettek, de ne legyen gagyi.



2017. jan. 28. 12:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlom a Supernaturalt, van benne olyan évad ami nem olyan erős, de engem valahogy mindig érdekelt, így, hogy a 12. évadnál tartok.

A Vámpírnaplók viszont tud elég nyálas lenni, főleg 4-5. évad az valami rettenetesen nyálas, ott már elgondolkoztam, hogy nem nézem tovább.

A The 100-at ajánlom, nagyon örülök, hogy anno belekezdtem, izgalmas, sci-fi-poszt-apokaliptikus köntös, nagyon jó.

Vikingek is jó, de ajánlom akkor még a Black Sails, Defiance, Falling Skies (ennek az első évada zseniális, még a második is, aztán engem kezdett elveszteni, de megér egy próbát, főleg az első 2 évad miatt), The strain, Wayward Pines.

2017. jan. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Mindenképp a Supernatural-t kezd el nézni.Mindkettőt nézem de számomra a Vampirnaplok gyenge az Odaát-hoz.Nyálas de az Odaát-ban nincs nagyon ilyen ott inkább az akcióval foglalkoznak és nem a szerelmi szálakkal.Remelem valamennyire hasznos volt a válaszom ;)
2017. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fiúnak inkább az Odaát :)
2017. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiú vagy inkább az odaát.A the 100-at és a vikingeket is ajánlom :)
2017. jan. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Még lányként is úgy gondolom, hogy a TVD az egy borzalom, az Odaát meg a tökéletesség számomra. Szóval, a Supernaturalt ajánlom!
2017. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :D

A Stranger Things című sorozatot kezdtem el nézni, eddig valami eszméletlen jó.

Ha már ennyien ajánljátok az Odaátot akkor abba is belenézek majd. :)

2017. jan. 29. 11:42
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Odaát a legjobb :)

Én lány vagyok, de a TVD még nekünk is túl sok.

2017. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Odaat egyertelmuen. a Vampirnaplok meg az alkonyatnal is rosszabb :)
2017. jan. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Supernatural. Nincs annál jobb fantasy sorozat!!

#SUPERFACKT

2017. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én mindkettőt végignéztem.

Fiúnak egyértelműen SupNat. Zseniális, humoros, akciódús sorozat - a kedvencem. Persze kicsit hullámvölgyes, vannak laposabb részek, de hidd el összességében el fogod nézni nekik szerintem, mert tele van libabőrös részekkel, meg csavarokkal és sok-sok izgalommal.

A Vámpírnaplók egy közepes sorozat számomra (meg kell jegyeznem több fiú ismerősöm nézi, mint lány). Tehát én azt mondom neked, hogy a szerelmes részek szenvedősek még egy lánynak is, de alapjában véve egy akciódús történetről beszélünk (főleg ha a Mikaelsonok is benne vannak).

Tehát mindkettőt ajánlom, de inkább az Odaátot.

Got, The 100, Stranger Things, Westworld... ezeket látom már te is megnézted/elkezdted, tehát mást ajánlani nem tudok.

2017. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!