Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a földönkívülis film?

Melyik ez a földönkívülis film?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem a nevére de meg szeretném nézni😃 Kisebb koromban láttam, többször is adták a TV-ben. Annyira emlékszem belőle, hogy volt egy család, a gyerekek voltak a főszereplők, és az egésznek rendkívül paralisztikus hangulata volt... A történet pedig olyasmi volt, hogy az egész azzal kezdődött, amikor a kislány talál a parton egy plüss nyulat, ami földönkívüli civilizációból származik és beszél hozzá (vagy ilyesmi), a fiúk pedig egy űrből érkezett kis tárgyat és az egyik fiú amikor belenyúl erős látomásai lesznek. Valami öltönyös ügynök is jár nálunk, de nem sokra emlékszem. Kicsi voltam mikor láttam, ezért csak képek maradtak meg. A végéről annyira emlékszem, hogy a nyulat bevitték (a család) egy laborba, mert kiderült róla hogy földönkívüli, és rájönnek valamire az űrrel és az élettel(talán) kapcsolatban, de csak ennyire emlékszem. Be tudnátok linkelni kérlek? A válaszokat előre is köszönöm!😘

2017. jan. 28. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó Mimic

[link]

2017. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ!😃
2017. jan. 28. 20:56
 3/3 anonim válasza:
84%
Ezt én is láttam. Az utolsó mimic a címe :)
2017. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!