Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Spielberg, Scorsese, Fincher...

Spielberg, Scorsese, Fincher vagy Tarantino a legjobb rendező?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki belekötne a kérdésbe, úgy értem hogy közülük ki a legjobb.
2017. jan. 29. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ki lehet-e jelenteni, hogy ezek közül ténylegesen ki a legjobb. Mind a négy olyan rendező, akinek a korai filmjeit szeretem igazán.


Spielberg annyiban kivétel, hogy neki igazán csak egy filmjét tartom sokra és az a Párbaj, viszont életművet nézve egy igazán káros és semmirekellő arcnak tartom.


Talán Scorsesse az, akit a legjobban kedvelek, viszont ebben az is benne van, hogy mögötte egy teljes életmű áll, míg a Fincherben vagy Tarantinoban benne lehet néhány kiváló film. (Bár főleg Fincher esetében kétlem, látva a filmjei minőségének süllyedését...)

2017. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják Spielberg.

Vissza a jövőbe fejben marad mindenkinek örökre :)

2017. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy Spielberg, annak egyáltalán nincs ízlése és gyakorlatilag nulla köze van a filmekhez.


Neked meg főleg semmi közöd a filmekhez, mivel a Vissza a jövőbe trilógiát Robert Zemeckis rendezte.

2017. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!