Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek kik a legjobb...

Szerintetek kik a legjobb modern filmrendezők?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Christopher Nolan

Martin Scorse

Ridley Scott

Quentin Tarantino

Clint Eastwood

Wes Anderson

Stb.... Szerintem rengeteg jó rendező van,hirtelen ennyi jutott eszembe.Amúgy nem értem mit értesz az alatt hogy "modern".

2014. jún. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Modern alatt az értem, hogy akik még a mostani korban is sorra rendeznek filmeket.


Amúgy nekem az általad említettek közül mindegyik a kedvenc filmrendezőm, köztük Martin Scorsese akinek elírtad a nevét.

2014. jún. 18. 23:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam Tarantino a favorit :)
2014. jún. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nolan, Ridley Scott és Lars von Trier
2014. jún. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Fenti neveket még David Fincherrel egészíteném ki, kib*szott zseni :-)
2014. jún. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

lol, kihagytátok Michael Bayt.Ezekből a rendezőkből 12 egy tucat. hálivudi iparosok.



Darren Aronofsky, Gaspar Noé, Kusturica, David Lynch, Coen testvérek, Pedro Almodovar, Tarr Béla, Ang Lee, Wes Anderson, Lars von Trier, Danny Boyle, de tudnék vagy még huszat, akiknek a fent említett "rendezők" a talpát se csókolgathatnák.

2014. jún. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!