Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a "Vampire...

Aki látta már a "Vampire Knight" és a "d^Deadman wonderland" című animéket, tudna írni véleményt róluk? Többi lent

Figyelt kérdés

1. Melyiket érdemes előbb megnézni?

2. Melyik izgalmasabb?

3. Melyik hány részből áll?

4. Nagyjából miről szólnak?


:) ♥ és amit még gondoltok róluk kérlek titeket írjátok le ☺ minden vélemény érdekel! ♥ ^^


2017. febr. 1. 15:53
 1/3 The magic of banana ***** válasza:
100%

Deadman wonderland all the way. Ha az egész sztorit akarod, akkor el kell olvasd a mangát(az anime nem befejezett).

Le wikipédia(lusta vagyok bocsi)

"Tíz évvel a nagy tokiói földrengés után, amikor is a város 70%-ka víz alá került, Igarasi Ganta|Igarasi Ganta a földrengés egyik túlélője az átlagos iskolások mindennapjait éli, és minden emlékét elvesztette a katasztrófa előttről.

Egy nap amint éppen kibámul az iskolában az ablakon, meglát egy véráztatta vörös embert, amint épp az orra előtt lebeg a levegőben. A vörös ember brutálisan megöli Ganta valamennyi osztálytársát, ám őt valamiért életben hagyja. A mészárlás egyetlen túlélőjét, Gantát vádolják a szörnyű gyilkosságok elkövetésével, és a különösen veszélyes bűnözők számára fenntartott magánbörtönbe, a Deadman Wonderlandbe (Halottember Csodaország) szállítják.

Az ártatlanul elítélt Ganta először kétségbeesik, de hamar magához tér és elhatározza, hogy megpróbál alkalmazkodni a fegyencek szigorú házirendjéhez, és szó szerint megküzd az életben maradásért, annak érdekében, hogy megtalálja a valódi bűnöst, a titokzatos vörös embert és tisztára mossa a nevét. Barátai és ellenségei is szép számmal akadnak a börtönben, miközben őt és társait sorozatos élet-halál harcokra kényszerítik a börtön-vidámpark pénzes közönségének szórakoztatására." Forrás: manga.hu

Mikor Ganta megérkezik a börtönbe, egy nyakperecet tesznek rá, amivel figyelni tudják az életjeleit -vérnyomás stb.- illetve a nyakperecen keresztül folyamatosan egy halálos mérget juttatnak a szervezetébe, aminek terjedését egy ellenanyagot tartalmazó cukorkával lehet megállítani, amit 3 naponta kell megenni. Az új rabok fejenként 1 cukorkát kapnak, a többi megszerzéséről saját maguknak kell gondoskodniuk. A cukrot pontokból lehet megvásárolni, a pontok megszerzésére 2 lehetőség van. Az egyik, hogy kemény munkával pontokat gyűjtenek. A másik, hogy részt vesznek a börtön halálos játékain, aminek a győztese rengeteg pontot nyer.

Miközben napról napra az életéért küzd, sok embert ismer meg, akik barátai vagy éppen ellenségeivé válnak. Szinte a semmiből bukkan fel egy különös lány, Siro, aki ismeri Gantát, de a fiú nem emlékszik rá. A börtön felsőbb vezetősége megpróbálja eltenni Gantát láb alól, aki eközben rájön, hogy a saját vérét fegyverré alakíthatja, ami a Vörös Emberééhez hasonló. Ganta összezavarodik és minden erejéből azon van, hogy megtalálja a Vörös embert és tisztázza magát. Tudomást szerez a börtön egy elkülönített részéről, a G-szektorról, ahol állítólag a Vörös Ember tartózkodik. Behatol a G-szektorba és felfedezik Ganta különleges képességét. Ezért őt is oda zárják be és arra kényszerítik, hogy részt vegyen a Halottak Karneválja nevű játékban, ahol a hozzá hasonló képességgel rendelkező rabokkal, az úgynevezett Halott emberekkel kell harcolnia.



Vampire knight . . .jó potenciál, de a főszereplő csaj számomra tönkretette és nem fejeztem be

2017. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
75%

A Deadman wonderlandnak csak az első részét láttam, de őszintén szólva nekem nem jött be. Szóval erről ennyit. :D Js, és ez nem tudom hány részből áll..


A Vampire knight pedig szerintem annyira nem jó anime. Egyszer meg lehet nézni, és a lányoknak sokkal jobban be szokott jönni. De szerintem az egész anime egy szenvedés.. :/ 2x12 részes ha jól emlékszem.

2017. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Vampire Knight-ot láttam először.Akkor még csak felirattal volt.Utána érdekesség céljából megnéztem 1-2részt szinkronnal és SZÖRNYŰ SÍPITOZÁS AZ EGÉSZ.Ha megnézed,mindenképp felirattal tedd.Lány vagyok,így mondok róla véleményt.Nekem tettszett,emlékezetes anime,DE sokkal jobbakat is tudnak csinálni.Izgalmas ez is,vámpírokkal teli suliban játszódik,komor hangulat van végig,viszont a kevés humor könnyedebbé,emészthetőbbé tesz.A szinkron viszont olyan módon átformálta,hogy paródia szerűnek éreztem.Ez az anime valóban inkább lányoknak készült mű,igaziból össze sem hasonlítható a Deadman wonderland-el.Sokkal komolyabb a téma,itt a horror sem olyan,mint a Vampire Knight-ba,ahol bele sem gondol az ember.Szerintem nincs szükség sorrendre.Azt nézd meg,amilyen hangulatra vágysz.
2017. febr. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!