Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Írnátok ilyen filmeket?

Írnátok ilyen filmeket?

Figyelt kérdés
Ahol a főszereplő(k) meghal(hat)nak. Már unom, hogy pár film kivételével, amiket láttam, mindig túlélik. De ha kérhetem, akkor valahogy álcázottan írjatok, úgy, hogy ne tudjam előre, hogy meghal... Szóval értitek, írjatok olyat is ahol nem, és olyat is, ahol igen, csak ne tudjam, hogy melyik melyik.
2017. febr. 2. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:

High School Musical

A rettenthetetlen

Alkonyat: Napfogyatkozás

Az élet szép

Gladiátor

Ponyvaregény

Johnny English

Ip Man

2017. febr. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

12 majom (1995)

A rettenthetetlen (1995)

Egy veszedelmes elme vallomásai (2002)

Túl a fenyvesen (2012)

Véres gyémánt (2006)

Viharzóna (2000)

2017. febr. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Spoiler alert!


Első, ami eszembe jutott : Hatodik érzek


7 szamuráj

Az óceánjáró zongorista legendája

Das Boot

Leon a profi

Hamlet

Rozencrantz és Guildenstern halott.

Holt költők társasága

Black Swan

Thelma és Louise

Összeomlás

Harcosok klubja

2017. febr. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Star Wars: Zsivány Egyes.
2017. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Veszedelmes viszonyok, kegyetlen jatekok 1 , atok , mikor kialszik a feny , maris hianyzol , resident evil 6 , van egy ami total nem happy end de az spanyol. Es kiba**ott elvont ; para entrar a vivir .

Ha gondolod meg irok parat csak nem tudom milyen kategoriak erdekelnek.

2017. febr. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

#5 leginkább dráma, de jöhet horror is (tudom, ott általában meghalnak), a lényeg, hogy szerethető karakter(ek) legyen(ek).

2017. febr. 3. 18:17
 7/10 anonim ***** válasza:
A Veszedelmes viszonyokban az összes karaktert lehet szeretni!Az egyik legjobb film amit láttam!
2017. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kérhetek még? Olyat, amiben tinik vannak.
2017. febr. 3. 21:51
 9/10 anonim ***** válasza:

5-os vagyok, talan ami tinikrol szol az az antisocial. fb-hoz hasonlo kozossegi oldaltol bekattannak az emberek , egy 5 fos csapat bent reked a hazban..blabla

A veszedelmes viszonyokat en is ajanlom,es ha tetszett, a kegyetlen jatekokat is nezd meg. Mert az a korunkbeli feldolgozasa. :)

Rec 1-2-3-4 (szaladgalos menekulos horror) , albert nobbs is egy jo film. Es persze a kedvenceim, melissa mccarthy foszereplos vigjatekok: fonok, tammy , szemelyiseg tolvaj , kem , noi szervek. Ami korunkbeli film es tetszett es esku sirtam tole, a maris hianyzol (2016-os) , lanytesok is jo film , bebi mama is. Bar ez utobbi ketto vigjatek.

2017. febr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Halál Csöndje
2017. febr. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!