Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Vikings/Vi...

Mi a véleményetek a Vikings/Vikingek sorozatról -spoiler- Ragnar halála után és a 4. évad befejezéséről?

Figyelt kérdés

Én személy szerint úgy látom, hogy a Ragnar hagyta űrt Björnnel és Ivarral akarják bepótolni, de Björnnel olyan mértékben, ami nekem már néha bántani szokta a szemem. Björnnek egyre több olyan gesztusa van és sokszor a beszédstílusa is, mint Ragnarnak. Persze apja-fia, de nekem még így is bántó.


Az évad befejezésében meglepett, hogy Ivar megölte Sigurdot. Mikor anno Sigurd megszületett, akkor azt hittem, hogy nagyobb szerepe lesz. Mondjuk amióta megnőttek Ragnar fiai, Sigurd mindig is idegesített, de erre nem számítottam.


A végén feltűnő Heahmund püspök láttán és a sorozatba bekapcsolódásán én arra gondolok, hogy ő fogja megölni valamelyik másik fiút a jövőben.



2017. febr. 4. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy nem bántó az, hogy Björn ennyire Ragnar-os lett - egyébként már egy ideje így van, csak jobban feltűnik most, hogy az apja meghalt. Amúgy nem csak ő hasonlít nagyon az apjára, hanem pl. Ubbe is, csak mindketten mást képviselnek Ragnarból. Szóval Björn nem pont olyan, mint Ragnar, inkább csak bizonyos oldalára hasonlít, de szerintem ez egy remek dolog, mármint nagyon érdekes és jó nézni a sorozatban. Engem a legkevésbé sem zavar, sőt, tetszik.


Nem gondolom, hogy Ragnar űrt hagyott maga után, nagyon profi módon volt előkészítve a halála, már gyakorlatilag a félévadzáró rész óta. Az ember már szinte várta, hogy meghaljon, és nagyon jól lett összerakva, hogy a halálának fontos szerepe lett, és elindított rengeteg eseményt. Nincs itt semmilyen űr, amit be kellene tölteni, Ragnar fiai simán elviszik a hátukon a show-t, teljesen normális és valóságos, hogy meghalnak egy idő után a karakterek. A fiúk jelleme jól fel lett építve, izgalmasak, saját történetszálaik vannak, amiket az ember szívesen néz. Én imádtam Ragnart, de nem gondolom, hogy hiányzik a sorozatból. Nélküle is nagyon jól megy tovább, se Björn, se Ivar nincs erőltetve, nekik ilyen a karakterük, ez már korábban, Ragnar életében is kiderült.


Engem egyáltalán nem lepett meg, hogy Ivar megölte Sigurdot. Björnön kívül a többiek mind nagyon tartanak és félnek Ivartól, ez már korábban kiderült, ahogy az sem újdonság, hogy Ivar simán képes ilyesmire az első dühében, sőt akár kedvtelésből is. Persze azért ő is eléggé megszeppent, de amúgy pillanatok alatt túl fogja tenni magát a dolgon - kérdés, hogy a testvérei hogyan fogják kezelni ezt az egészet, milyen következményei lesznek.

2017. febr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Björn nekem így furcsa.(Hála istennek, hogy a Porunnal való béna szerelmi szállat nem folytatták) Az elején még tetszett ez az átalakulás, de mióta Ragnar meghalt tényleg kezd erőltetetté válni a dolog. Ubbe is kapott az apja jellemvonásaiból, ez viszont tetszik.


Az évad befejezése összességében nem volt rossz szerintem. Ha a záró jelenetben valóban Alfredot láttuk az érdekes eseményeket hozhat maga után.

2017. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!