Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A masnaposok vicces film?...

A masnaposok vicces film? Lehet rajta jokat rohogni? Vagy inkabb ilyen lapos viccek vannak benne?

Figyelt kérdés

2017. febr. 8. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez relatív.Nekem például az első nagyon tetszett,de a másik kettő nem annyira
2017. febr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első szerintem nagyon jó. Sok jó poén van benne, azon lehet nevetni. De a többi már nem különleges, nem volt értelme a többi részének.
2017. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont a második tetszett, az első erőltetett volt :D
2017. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egészen jól szórakoztam mind 3 részen tehát ajánlom őket! Jó poénok vannak bennük!
2017. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mindenképp nézd meg azt ajánlom😉 Imádom azt a filmet!
2017. febr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kedvenc filmem! Nagyon vicces. Elõször meg sem akartam nézni mert azt hittem, hogy hülyeség, de megnéztem és kellemesen csalódtam sõt tiszta hülyének tartottam magam mert eddig nem néztem meg!

Nagyon jó film! Nekem mind 3 része tetszett! Még a 3.részén is nagyokat tudtam nevetni. Sajnálom, hogy nincs 4.része. De jobb, hogy 3 résza van months csak egy lenne, szóval én a 3 résszel is megvagyok elégedve :)

2018. febr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*része van mintha csak egy lenne


(Elõzõ voltam)

2018. febr. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!