Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tetszett nektek a Ragyogás...

Tetszett nektek a Ragyogás című film?

Figyelt kérdés
Nekem éppen ma jött le, mert letöltöttem, de kíváncsi vagyok a véleményetekre. Állítólag eléggé félelmetes, nekem ez is kellene.
2010. máj. 8. 10:08
 1/9 anonim válasza:

Szia!


Én 1980-as verzióját láttam, és nagyon tetszett! És igen, kicsit idegölő. Moziban láttam, mondjuk alapból félek a sötétben :D Ha valaki látta az 1997-es verzióját árulja el, az milyen volt, kíváncsi lennék rá.:) Tényleg, neked melyik van meg?

2010. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az évet pontosan nem tudom, de az 100, hogy a Jack Nicholson által játszott Jack Torrance van meg nekem.

Ma nézem majd meg, majd beszámolok róla, hogy milyen volt.

2010. máj. 8. 12:34
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor neked a régi van meg, állítólag az jobb. én láttam mind a kettőt, nekem az újabb jobban tetszett, de kinek hogy :) mindenesetre könyvben a legjobb :D
2010. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A könyvet nemsokára kapom majd meg:)
2010. máj. 8. 19:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen teszett.De Kubricknak a rendezőnek,szinte minden filmje jó.
2010. máj. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 oldpapa ***** válasza:
Én láttam mindkét verziót, a régi talán hitelesebb volt, de az új is nézhető. Az biztos, hogy könyvben tényleg nagyon jó.
2010. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Láttam mindkét verziót, és könyvben is olvastam. A régi nekem nem tetszett. Nagyon eltér a regénytől, főleg a vége. Más a koncepció, és így nem jön be. Az új változat tetszik, bár szerintem az az igazi, jóféle kinges karakterábrázolás nem jön át, és annyira nem is félelmetes. Nade könyvben... hát az szerintem rendesen para :)
2011. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mire utal a film végén a fénykép?
2011. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8#8

Jacket gyakorlatilag magába szippantja a szálloda, és az örűlete után kiszakít belőle egy darabot, a végén már a Panorámához, és annak rémeihez tartozik

2014. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!