Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a "Mi kis falunk c. " sorozatról?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon tetszik, talán még jobb mint a Jöttünk láttunk visszamennénk, igaz az nem ilyen rövid részekből áll. Olvastam egy pár helyen az interneten, hogy egyesek szerint túl erőltetett.


Szerintem bemutatja némileg a magyar valóságot, igaz kiparodizálva, de iszonyatosan jó.


Félreértés ne essék....Berki Krisztiánt, meg Alekosz-t nem nézek, mert az már nem az én szintem.


Nektek mi a véleményetek??


2017. febr. 12. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Én már nagyon vártam. Hetekkel a "beharangozójában" néztem, hogy kb. miről fog szólni. Polgármestert a közmunkások viszik az orvoshoz, miközben temetnek a temetőben a szomszédos pályán meg futballoznak :D Ez a tegnapelőtti kamionos sem volt rossz, jókat röhögtem.

Ha vágysz az igazi magyar valóságra akkor nézd meg a Veri az ördög a feleségét c. filmet. Örök kedvencem.

2017. febr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
humortalan erőltetett f*s, de akinek a Szulejmán, BK, jóban rosszban tetszik annak biztos jó
2017. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Röviden tömören egy sz*r.
2017. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8%
Látom, akinek nem tetszik az le lett pontozva. Nem érdekel, szerintem is egy kalap kaka az egész. Halál unalmas, erőltetetten akar vicces lenni, ezért is nem nézem, pedig reméltem, hogy jó lesz. Még szerencse, hogy ennél csak jobb sorozatok vannak. Így van mit néznem.
2017. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!