Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánlanál nekem sorozatot?...

Ajánlanál nekem sorozatot? Nézhető, természetfeletti, befejezett sorozatok előnyben.

Figyelt kérdés
Persze minden érdekel, kérek szépen indokot is, hogy miért jó az a sorozat, amit ajánlasz. A Franklin és Bash-t is szerettem, Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot? is megnéztem, szóval nem csak természetfeletti érdekel. Köszönöm!

2017. febr. 17. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Feltámadtak ,Dexter . Pedig én igazán nem vagyok sorozat rajongó!
2017. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az általad említettet nem ismerem sajnos, de hátha tetszenének ezek is:


Fortitude (Fantasztikus főcímzene, izgalmas történet. Van benne némi misztikus hatás.)


Jordskott (Szeretem a svéd filmeket, és tökéletesen az ízlésemnek megfelelő volt a történet misztikuma.)


Stranger Things (Nekem izgalmas, misztikus, kellően szórakoztató, és nem túlnyújtott)


Az elveszett szoba (Nagyon tetszett az alapötlet a különleges tulajdonsággal bíró tárgyakkal. Tulajdonképpen ezt szerettem benne legjobban, és tetszett, hogy időben vége lett.)


Leftovers/Hátrahagyottak (Számomra szokatlan történet, érdekes helyzetek, és szerencsére a 2. évad után nem folytatták, így nem lett érdektelen, bár a 2. évadban volt - szerintem - fölös epizód, azért végig hozott egy jó színvonalat.)


Tulajdonképpen mindegyiket lehet majd folytatni, de az adott évad befejezett. A Hátrahagyottak második évada ad inkább zárást. Mivel végül nem készítették el a 3. évadot, a 2-at egészen jól lezárták; tulajdonképpen nem igényel folytatást.

Lehet, hogy "Az elveszett szoba" az, ami a legtöbb nyitott kérdést hagyta, de nálam még az is kellően befejezettnek számított, vagy csak tetszett a függőben maradt zárás...


Ezek kicsit sem misztikusak, de szerintem jók:


Melissa titkai

A híd (A svéd/dán változatot ajánlanám. Ez évadonként befejezett, és bár van egy évadokat összetartó szál, anélkül is élvezhető.)

Dolmen (Misztikusnak tűnő, teljesen lezárt nem túl hosszú sorozat. Izgalmas, nyomozós, némi romantikus szállal kiegészítve, de nem vészesen csöpög.)

2017. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Odaát/Supernatural: Két testvérről szól akik démonokra vadásznak meg ilyenek. Nagyon ajánlom.


American Horror Story: Ezt gondolom nem kell magyarázni.


Teen Wolf: Attól függ hány éves vagy, de ezt is nagyon szeretem és nagyon ajánlom.


Walking Dead: Szerintem ezt se kell magyarázni, alap sorozat, ha valaki nem is látta még ismeri.


Vámpírnaplók: Ebbe a címébe nagyjából minden benme van, de ez is ízlés kérdése, hogy tetszeni fog-e vagy sem.


Lucifer: Az ördög Los Angelesbe jön "nyaralni" aztán megismer egy nyomozónőt.


Beauty and the Beast: Van egy lány akinek a szeme láttára ölték meg az anyját és őt is megölték volna, ha egy "szörny" nem segít neki és menti meg. Aztán jó pár év múlva találkoznak...


Flash: Egy emberbe bele csap a villám és különleges képességet kap.

2017. febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!