Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozat aminek legalább...

Olyan sorozat aminek legalább van 4 évada és nagyon jó?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 14:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Sherlock
2017. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%
Néz a tévében rengeteg van
2017. febr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A Tv sorozatok mind nagy nagy Kaki.. Elsőnek köszönöm.
2017. febr. 19. 14:56
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy vagy lány? Milyen műfajokat szeretsz? Befejezett kell hogy legyen vagy jó olyan is ami még megy?
2017. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Hát pl trónok harcát vikingkeket csipázom nagyon. Szóval hasonló műfaj legyen. A fekete vitrolákon gondolkozom nagyon.
2017. febr. 19. 15:03
 6/18 A kérdező kommentje:
gravity falls is néztem az sem volt rossz. :D
2017. febr. 19. 15:05
 7/18 anonim ***** válasza:
97%
Breaking Bad, Walking Dead
2017. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azokat is láttam. :D
2017. febr. 19. 15:10
 9/18 anonim ***** válasza:

Breaking Bad? 5 évados és sokakszerint a legjobb sorozat a világon... Ha nem is az, de mindenképpen nagyon jó. 5. Évados, valamint van egy kevésbé jó, de azért nézhető spinoffja is.


House of Cards. Ez az én kedvencem, idén jön az 5. évad. Ha szerered a politikát, akkor mainstream sorozatok közűl nem is találhatsz jobbat. A színészek játéka egyszerűen briliáns. Sokszor kicsit Shakespeare stilusú. Érdemes lehet belenézni az eredeti BBC verzióba is.


De ezeket mindenképpen eredeti nyelven KELL nézni.


Akkor BBC Sherlock.

Ha jól tudom ez mindenidők legjobbra értékelt sorozata az IMDB-n, ha a pontszámot és a pontozások számát vesszük. Ez mindenképpen túlzás, szerintem maga a sorozat nem túl jó, de azért szorakoztató és mind Benedict Cumberbatch, s mind Martin Freeman zseniálisan játszik benne. Ezt is angolul ajánlom, de a szinkron is türhető...

4. Évada van, évadonként pedig 3 rész, de majdnem film hosszúságuak. + Van egy speciális karácsonyi epizód, de szerintem elég gyenge.


Valamint nem olyan jók, de gyerekként nagyon élveztem Őket: A Lost és a szökés.

2017. febr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm. A szökést meg nézem. Az régebben is tesztet mikor anyum még a tv ben nézte.. :D Csak teli volt reklámmal de majd most neten meglesem. :D
2017. febr. 19. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!