Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan sorozat aminek legalább...

Olyan sorozat aminek legalább van 4 évada és nagyon jó?

Figyelt kérdés

2017. febr. 19. 14:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok...


Még a Stranger Thingsre mondják mostanában, hogy nagyon jó, bár nem igazán tudom, hogy mifán terem, de én most pl. annak adok majd egy esélyt. Azt mondják, hogy az amicsi kultúra kedvelőinek és a 80as éveket megélt nézőknek tetszhet a legjobban. Ennek még csak most jön majd a 2. évada, azt nem tudom, hogy milyen hosszúra tervezik.


Ha eltudsz tekínteni a 4. évadtól, akkor a Fargo 1. évadát nézd meg mindenképpen, 10 részes, ha jól emlékszem, maradandó élmény.

2017. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Megnézem köszi.
2017. febr. 19. 15:27
 13/18 anonim ***** válasza:

Bár nincs még ennyi évadjuk de ajánlom még a Stranger Things-t, Westworld-ot, Black Mirror-t.

Állítólag a Mr Robot is jó de még nem láttam.

2017. febr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezek is tv sorozatok, attol hogy neten nezed...
2017. febr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A Westworld is valóban jó! Még azoknak is érdekes, akik azt hitték hogy a témában már nem nagyon láthatnak új megközelítést.


A Blackmirort is szeretem, de mivel azok nem összefüggő részekből állnak, a kérdező évad limitjéből, pedig arra követketethetünk hogy összefügő sorozatot keres, én nem ajánlanám.


A Mr. Robot pedig szerintem egy parasztvakítás, gyerekeknek valóvsorozat, felnőttesnek beállítva... SZERINTEM!

2017. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Black Sails/Fekete Vitorlák

Breaking Bad/Totál szívás

Prison Break/A Szökés

The Walking Dead

2017. febr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Kedves 14-es Igen tv sorozatok de nem mindegy hogy 10 percenként reklám vagy csak nézed simán az epizódot és annyi.
2017. febr. 19. 19:30
 18/18 anonim ***** válasza:
Vikings / Vikingek
2017. márc. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!