Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sailor Moon Crystal vélemények...

Sailor Moon Crystal vélemények? Nem zavar titeket, hogy picit "átírták? "És mi a véleményetek a figurákról? Néztem őket, egy 15-20cm-es figura 20-25000ft.

Figyelt kérdés

gyerekkorom kedvence volt a Sailor Moon,nagyon örültem neki,hogy felújították,de picit csalódtam több szempontból,pl.az állarcos férfi már tudta,hogy Usagi a holdtündér.(az eredetibe jobban tetszett,mikor a liftbe változott át előtte)Meg nekem a mostani nagyon nyálas,sztem túlzásba vitték a köztük lévő szerelmet.

Véleményetek a felújított változatról?



2017. febr. 22. 10:47
 1/5 A kérdező kommentje:

itt vannak a figurák.:)

[link]

2017. febr. 22. 10:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök neki hogy a Crystal sokkal mangahűbb, nekem a manga mindig is jobban tetszett mint az anime, szerintem sok felesleges rész volt a régi animében. Szerintem pont annyira nyálas amennyire kell, ha olvastad a mangát akkor tudod hogy ott is így van.


A figurák szerintem nagyon szépen kidolgozottak, már gondoltam rá hogy esetleg beszerzek néhányat.


Neked mi nem tetszett még a Crystal-al kapcsolatban?

2017. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerintem is nagyon kidolgozott az új,jobban tetszik,meg szerintem is az eredetibe nagyon sok felesleges rész volt.

A crystal tényleg csak a lényeget "adja le".:)

egyenlőre ott tartok a nézésével,hogy sailor moon-nak szív alakú brossa van.

már nagyon vártam az új átváltozást,de abba is csalódtam.az első jobb volt sztem.:)

Azt hittem,hogy olyan lesz,mint az eredetibe,hogy ilyen szív forma kőzepén pörög.:)

meg az új támadása se tetszik annyira,azt jobban megcsinálhatták volna.:)

Meg fura nekem,hogy Vénuszt így felkapták,neki a legjobb az átváltozása,és a támadása,ráadásul még "gyöngysort" vagy mit is kapott a derekára.

Nekem Mercury a kedvencem,de a támadásai nem nagyon tetszenek,az eredetibe jobb volt.

De így is tetszik amúgy.:)

2017. febr. 24. 09:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az átváltozásokkal kapcsolatban tényleg igazad van, a régiben sokkal szebbek voltak. A támadások közül nekem Sailor Jupiter Flower Hurrican-je tetszett eddig a legjobban, az nagyon jól sikerült. Nekem Sailor Venus a kedvencem, ő nagyon hasonlít a mangabeli Venus-ra. Jó lenne ha a Sailor V mangát is feldolgoznák animeként.

A zenéje meg valami fantasztikus a Crystal-nak. Én már nagyon várom az új évadot.

2017. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Sailor Moon örök kedvenc marad.De a Crystal változattal nem tudok megbarátkozni.Tudom,hogy igazából az mondható az eredetinek,hiszen hűen követi a manga vonalát,de mégsem tetszik.A 92-es változatnak a grafikája,zenéje mindent vitt,az új abszolút felejtős számomra.Igaz a régi tele volt fillerekkel,de én úgy érzem,attól volt kerek egész.Nekem a crystal rettentő összecsapottnak hatott.Nagy lelkesedéssel vártam,de számomra csalódás volt.Az a meglátásom,hogy ha anno ez lett volna az eredeti,akkor nem kavart volna ekkora port,és egy középkategóriás felejthető anime lett volna.Mi sem bizonyítja jobban,hogy a 2016-os animék versenyén a 80.helyen végzett.
2017. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!