Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki el tudná nekem mesélni...

Valaki el tudná nekem mesélni kb. hogy miről szólt a Sword Art Online 2?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem az első évadot és majd meg szeretném nézni azt a filmet is ami most fog megjelenni, de a második évad valamiért nem tud lekötni.

Valaki elmondaná a lényegét, nagy hangsúlyt fektetve Asunáékra?



2017. febr. 22. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rég láttam. SPOILER Asszem abban van a fegyveres rész Sinonnal, mikor Kiritot folyton lánynak nézik. Sinonnak megoldják a gondját, ő is barát lesz és megtalálják Sterbent, aki mikor a játékban ölt, valójában is ölt, mert volt egy társa aki megölte olyankor az embereket.

Asuna meg ugye a végén találkozik azzal a klánnal, akik egy tagot keresnek a küldetésükhöz, mert a fő emberük beteg (rákos?) és meg fog halni. És akkor Asuna segít nekik de asszem a lány meghal a végén.

Nem biztos, hogy mindenre jól emlékeztem.

2017. febr. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a befejezéssel? Na és Kirito és Asuna kapcsolatával?
2017. febr. 23. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ez a vége, hogy a lány meghal. Mert az az évad az a fele erről szól. Asuna meg Kirito pedig továbbra is együtt vannak, nem változik semmi.
2017. febr. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!