Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez melyik Fantasztikus Négyes...

Ez melyik Fantasztikus Négyes rész/széria? Egyáltalán ez az vagy összekeverem valami mással?

Figyelt kérdés

X órája és jó sok éve keresem de sehol nem találom. Nem érdekel milyen nyelven van felőlem lehet kínaiul is, csak azért is már megtalálom!


Nem sok mindenre emlékszek a részből.:


Harcolnak a fő gonosszal, azzal a zöld ruhás maszkossal (bocsi, a nevét nem tudom). Susan a telepátiájával vagy már nem tudom mijével támadja de a maszkos erősebb és kiüti. Többiek odarohannak hozzá. Még annyi rémlik, hogy bekötötték fáslival a homlokát.


Nem sok de évekkel ezelőtt láttam a tv-ben talán a Jetix csatornán. Most egy halom lehetőség van amit kiadott a google de akkor sem tudom melyik a sok közül, sokat nem is tudok megtalálni. :/

Egyáltalán ez a Fantasztikus Négyesben volt, vagy összekeverem valamivel, hogy nem találom sehol?



2017. febr. 26. 03:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!