Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Goblin című filmek 2...

Lesz a Goblin című filmek 2 évadja, vagy folytatása?

Figyelt kérdés

Most nézem végig a Sorozat Barát nevű oldalon a Goblin című kDrama-t. (Koreai sorozatot)... NAGYON MEGHATÓ, annyit nevettem az elején de ahogy haladtam a sorozattal, és már, - már a vége fele jártam főleg az utolsó 3-4 részben végig sírtam...

Kerestem oldalakat, ahol esetleg szó volt arról hogy esetleg lenne-e folytatása vagy 2 évadja [ Jelenleg 16 részes ] Az összes oldalt amit láttam angol volt, és én nem tudok angolul csak pár szót éppen hogy...

Én azt vettem ki, hogy lehet hogy lesz 2 része mert sok dolog nem lett tisztázva, de sokak szerint meg le lett zárva még ha zavaros is ennyi volt. " A rajongók kitalálják a folyatást a fejükbe..."

Személy szerint, azt gondolom hogy sajnos nem lesz 2 évad, vagy folytatás... Bár ha lenne nagyon megörülnék...:)

Esetleg aki tud angolul, vagy ő is nézi/nézte a sorozatot, és utána járt ennek, az kérem tájékoztasson erről. :) Hát nem vicces hogy allig fejezték be pár hete, és már 2 évadot követelünk? :D Egy részem nevet, a másik sír. Nagyon ajánlom mindenkinek a filmet aki szereti a romantikát, kicsit a misztikus dolgokat, például itt a szellemek voltak [NEM IJESZTŐEK!], és emellett a dráma-tragédia, humor, és annyi minden keveredik...


A filmet itt találjátok meg ha érdekelné valakit :

[link]



2 kérdésem lenne,


1. akkor az egyik nyilván az lenne, hogy lesz-e vagy tervezik-e a 2 évadot, vagy folytatást?


2. Tudtok hasonló kdramakat / doramákat mondani? (Fontos hogy magyar feliratos legyen, indavideón, viki.com, sorozatbaráton fent legyen. letölteni jelenleg nem tudok, legyen teljesen lefordítva. és most ilyen műfajba keresek : romantikus, misztikus (pl szellemes vagy fantasy...), drámai, ... Köszönöm szépen :)



2017. febr. 27. 02:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

YouTube-n néztem pár videót, most meg azt olvasom hogy sokat írták hogy "Nem kell 2 évad, mert az már sok lenne, vagy unalmas, de jó lenne legalább 1 rész még".

Azt is olvastam hogy ki jön még 2 special rész ... elvileg február 27, én, és 28-án. Micsoda véletlen, ma és holnap. Persze "ha" ki is jön még mire lefordítják magyarul. Bár ez már 1 jó hír *ha igaz*

Angolul írták, de Fordítóztam kicsit, és bár tudom, hogy a Google Fordító nem épp a legjobb, azért nagyjából ki lehet venni... Ez a videó alatt írogatták :


https://www.youtube.com/watch?v=0GZSDVQ51SU

2017. febr. 27. 07:43
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem lesz, legalábbis nem jelentették be. De koreai sorozatoknál ritkán van, úgyhogy nem valószínű, hogy lesz folytatás.

Ami nagyon hasonló sok tekintetben, az a My Love From The Star. Ezek kicsit másak, de romantikusak, misztikusak:

Master's Sun

49 Days

Mimi

I Hear Your Voice

Rooftop Prince

God's Gift: 14 Days

Who Are You?

2017. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen ♥♥♥♥ ÉLETMENTŐ VAGY!!
2017. febr. 28. 07:10
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem se lesz 2. évad, mivel az utolsó részbe a csaj meghal, és nélküle nem érné meg folytatni.

Let's fight, ghost(2pm Taecyeon főszereplő)

Moorim school(ebbe meg VIXX Hongbin a főszereplő)

2017. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szia. Igen tudom, de annyi sok kérdés van ami számomra fura. Pl a Kaszás, és Sunny ivott teát hogy elfelejtsék az emlékeket?... Hogyhogy következő életükben egymásba botlanak?...

Ha meghal a csaj, akkor hogy tér vissza dokkaebihez?

Mármint ha ujjá születik, hogy megy el Kanadába, megint látja a szellemeket, és a következő életében is a Dokkaebi menyasszonya? És miért megint ugyan abban a testben van? ...

Jó tudom ezeket mind meg lehet 1 mondatban fogalmazni : "Ez csak film"... Értem én de annyira különös...

2017. márc. 3. 15:02
 6/12 A kérdező kommentje:

Jaj, ne haragudj!!!

Elfelejtettem azt is megírni, hogy köszönöm szépen TÉNYLEG, amiket küldtél hogy nézzem meg. Nem láttam még őket. Most bele kezdtem egy sorozatba a

You Came From The Stars-t ...

Első 4 része SZÁMOMRA unalmas, és az nem tetszik hogy a pasi egy földönkívüli ha úgy vesszük tehát bolygója van stb... De az 5.rész előzetesét már látta tegnap ÉS rohadt jó volt... legalább is az előzetes, bár lehet csak azért nem vagyok "annyira megelégedve" vele, mert még a Goblin féle lázban szenvedek :D

De nem rossz film ez se...

És ha végeztem ezzel, akkor szépen sorban megnézem amiket küldtél, köszi szépen az eddigi válaszokat ^^ :*

2017. márc. 3. 15:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, azért odaírhattad volna, hogy spoiler...
2017. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szia utolsó! [és többiek] :D

Ne haragudj, nyilván én vagyok a kérdező, és azért kérek bocsánatot, mivel [azt hiszem ; ] az #5-ös kommentemben én is picit spoilereztem BOCSI :'(((

2017. márc. 9. 18:00
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lesz folytatás. Mivel sok év telt el, nagyon a jövőben kellene játszódnia.

Ezen az oldalon megtalálod a speciál részeket:

[link]

Érdekes infókat találhatsz itt, a forgatókönyvben: [link] Ezen az oldalon lefordította magyarra. :)


Sunny és a kaszás megitták a teát, mivel nem ismerték fel egymást, nem ismerték egymást, és mindkettőjüket nyomasztották az emlékek. Az, hogy találkoznak, azt a Mindenható megbocsátásának is vehetjük. Nekik adja a megérdemelt boldogságukat, amit csak úgy érhettek el, ha elfelejtenek mindent.


Meghal Eun Tak, mert már beteljesítette a sorsát, hogy kihúzza a kardot. Az anyajegy miatt látta a szellemeket, és mikor már halványult, volt, hogy nem is látta. Azért lett "megbélyegezve" mert Kim Shin teremtette. Úgyhogy szerintem nem látja a szellemeket az új életében.

Az valóban érdekes, hogy ugyanabban a testben születik újjá.

Amit sajnálok, hogy továbbra is halhatatlan maradt a Doekkebi. Szerintem járt volna nekik egy normális élet. Érted... most ismét találkozik Eun Takkal, aki emlékszik rá, szeretik egymást, de ő újra meg fog halni, meg fog öregedni... És ha valóban csak 4 élet van...?

Én látok fantáziát a második évadhoz, de szerintem ha lesz is, az nem most lesz. :)

Remélem tudtam segíteni.

2017. márc. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen. :))

Azt kicsit sajnálom, hogy mivel megitták a teát Kaszás, és Sunny, nem ismerik meg a Dokkaebit, mármint még ha megint találkoznának - beszélgetnének.. akkor sem ismernék meg úgy mint Kaszás, és mint Sunny testvérét.


Én is úgy érzem lehetne 2.évad, mármint vannak pár "ötleteim"... például ha valami oknál fogva vissza térnének a Kaszás, és Sunny emlékei, vagy pl, megint valamin elsírná magát Kaszás, úgy mint annál a gyűrűnél mikor megismerte Sunny-t,... Bár ez meg unalmas lenne mert "De Ja Vu" érzést keltene, mármint hogy egyszer már megtörtént..

FÚ bocsánat lehet picit most bonyolultan/érthetetlenül írok :D


Hát igen, az engem is érdekelne ha tényleg csak 4 élete van Eun Taknak, és letelik a 4, akkor mi lesz a Dokkaebivel? Vagy ha letelik Eun Tak-nak a 4 élet, akkor lel ő is békére? Mivel ő teremtette... EZT MONDJUK el tudnám képzelni...


Köszönöm Szépen a válaszod, sokat segítettél ezzel kapcsolatban.:D

2017. márc. 19. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!