Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz a Goblin című filmek 2...

Lesz a Goblin című filmek 2 évadja, vagy folytatása?

Figyelt kérdés

Most nézem végig a Sorozat Barát nevű oldalon a Goblin című kDrama-t. (Koreai sorozatot)... NAGYON MEGHATÓ, annyit nevettem az elején de ahogy haladtam a sorozattal, és már, - már a vége fele jártam főleg az utolsó 3-4 részben végig sírtam...

Kerestem oldalakat, ahol esetleg szó volt arról hogy esetleg lenne-e folytatása vagy 2 évadja [ Jelenleg 16 részes ] Az összes oldalt amit láttam angol volt, és én nem tudok angolul csak pár szót éppen hogy...

Én azt vettem ki, hogy lehet hogy lesz 2 része mert sok dolog nem lett tisztázva, de sokak szerint meg le lett zárva még ha zavaros is ennyi volt. " A rajongók kitalálják a folyatást a fejükbe..."

Személy szerint, azt gondolom hogy sajnos nem lesz 2 évad, vagy folytatás... Bár ha lenne nagyon megörülnék...:)

Esetleg aki tud angolul, vagy ő is nézi/nézte a sorozatot, és utána járt ennek, az kérem tájékoztasson erről. :) Hát nem vicces hogy allig fejezték be pár hete, és már 2 évadot követelünk? :D Egy részem nevet, a másik sír. Nagyon ajánlom mindenkinek a filmet aki szereti a romantikát, kicsit a misztikus dolgokat, például itt a szellemek voltak [NEM IJESZTŐEK!], és emellett a dráma-tragédia, humor, és annyi minden keveredik...


A filmet itt találjátok meg ha érdekelné valakit :

[link]



2 kérdésem lenne,


1. akkor az egyik nyilván az lenne, hogy lesz-e vagy tervezik-e a 2 évadot, vagy folytatást?


2. Tudtok hasonló kdramakat / doramákat mondani? (Fontos hogy magyar feliratos legyen, indavideón, viki.com, sorozatbaráton fent legyen. letölteni jelenleg nem tudok, legyen teljesen lefordítva. és most ilyen műfajba keresek : romantikus, misztikus (pl szellemes vagy fantasy...), drámai, ... Köszönöm szépen :)



2017. febr. 27. 02:01
1 2
 11/12 anonim válasza:
A napokban lett meghírdetve,hogy lesz:)
2019. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Gyors amennyire csak tudtam rákerestem vagyis próbálkoztam, de én nem találtam hogy lenne erről szó.:o

Hol találtad a cikket?

2019. ápr. 7. 08:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!