Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Oscar-díj 2017! Másnak is...

Oscar-díj 2017! Másnak is ugyanúgy csalódás?

Figyelt kérdés

A legjobb film kategóriában a Holdfény című film nyert. Szeretném leszögezni, hogy én egészen egy héttel ezelőttig nem is tudtam, hogy van ilyen film.

Én teljes erőmmel a Kaliforniai Álomnak szurkoltam, számomra hatalmas élményt jelentett, mikor elmentem tavaly decemberben és egyik barátommal megnéztem. Nem is akartam elmenni, mert nem az én műfajom ez az éneklős/táncikálós dolog, de a film végén azt vettem észre, hogy simán elviseltem volna még plusz egy órát és még több éneket. Ezért is volt olyan nagy szám, mert engem általában az ilyen filmek hidegen hagynak, de ez megvett kilóra és már kívülről fújom a dalokat.


És akkor egy olyan film vitt el az Oscart, amiről azt sem tudtam, hogy van. Utánanéztem, hogy miről is szól ez, és akkor beláttam, hogy oké én erre nem vagyok kíváncsi, nem fogom megnézni.

Viszont! Vannak itt olyanok, akik látták mind a két filmet és még így is kiállnak az mellett, hogy a Holdfény jobban megérdemelte az Oscart?



2017. febr. 27. 14:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk így is jó sok Oscart vihet haza a Kaliforniai álom, szóval nem lesz otthon üres a polc, de valahogy nekem nagyon nagy csalódás, hogy nem kapták meg a legjobb filmért járó elismerést.
2017. febr. 27. 14:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy álatalad nem ismert film lett díjazott, nem a film hibája.

Túl nagy elvárásod volt az általad ismert díjazásával kapcsolatban, ezért csalódásod is nagy.

Az érzelmi- és szakmai alapon történt bírálat olyan messze áll egymástól, hogy még Makó is közelebb volt Jeruzsálemhez.

2017. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Kalifornai álom: nem tudjuk bonyolítani a cselekményt. Hejj, perdüljünk táncra és énekeljünk el egy nótát erről!
2017. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mindkettőt megnéztem és teljes mértékben a Holdfénynek szurkoltam, nem mondom hogy a Kaliforniai álom rossz csak az én ízlésemnek az nem tetszett annyira. Persze ez csak az én véleményem, viszont én nagyon örültem hogy ők nyertek. A díjat ettől függetlenül ha a Kaliforniai álom nyeri akkor az is megérdemelte volna. Szóval ízlés szerint, szerintem a Holdfény jobban megérdemelte, de fogalmam sincs hogy az Oscar szavazók mi alapján döntenek.

2017. febr. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pedig majdnem:

[link]

2017. febr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Mama mia-t láttad már?;)
2017. márc. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Kaliforniai álom nekem is oltárian tetszett pedig én sem kedvelem a műfaját. Félve ültem le megnézni de elképesztően boldogan álltam fel a végén. Nagyon-nagyon tetszett. :)

A Holdfényt nem láttam de majd megnézem azt is.

2017. márc. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!