Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig ugyanúgy alakulnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanúgy alakulnak a kapcsolataim, hogy mindig engem hagynak el. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok. Már évek óta nincs normális párkapcsolatom. Alapvetően meg vagyok így, tehát nem erőltetem a dolgot. Dolgozom, megvan a saját kis kialakult életem, de hiányzik egy társ mellettem.


Alapvetően csinos, vonzó, de komoly gondolkodású nőnek tartanak az emberek, így érdeklődő mindig akad.


A dolog mindig úgy indul, hogy van az ismerkedés része, ahol látom a férfi szemében a lelkesedést, hogy tényleg érdeklődik irántam, kifejezetten tetszem neki. Általában nem adom könnyen magam, szeretem kitolni az ismerkedést, kicsit titokzatosnak lenni és úgy érzem, hogy ez a másik félnek is bejön. Majd miután komolyabbá kezdenek fordulni a dolgok, elcsattan az első csók, majd már szexualitás is bejön és én is egyre jobban megnyílok lelkileg, egyre odaadóbbá válok akkor kezd a férfiak lelkesedése csökkenni, majd a végén vonakodva, de szakítanak velem. Az utóbbi időben szinten minden kapcsolatom ez alapján a forgatókönyv alapján ment végbe és emiatt állandóan csak néhány hónapos maradnak nekem.


Mi lehet az oka ennek??? Főleg a férfiak véleményére vagyok kíváncsi.


2012. ápr. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Milyennek értékeled a szexuális kultúrádat, tapasztalatodat? Mennyire vagy nyitott ilyen téren?
2012. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes, pedig a leírtak alapján szimpatikusnak tűnsz.


De engem mondjuk az taszítana egy nőben, ha nagyon rám tapadna és nem hagyna időnként élni egyedül is, tehát minden percemben kérdezné hol vagyok mit csinálok.


Én időnként szeretek önálló, független lenni.


A másik ha a szexben nem elég nyitott a lány. Vagy nem kapok eleget vagy nem elég nyitott a dolgokra vagy ha nagyon komoly és nincs humorérzéke sem, meg kötekedős is.


A húgom is ilyen kötekedő, komoly, karrierista, ami részben tisztelendő, de olyan mint egy diktátor így inkább menekülök az ilyen típustól. :D


22/F

2012. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A személyiség összetettebb annál mintsem ennyiből megmondható legyen a gond. Másrészt nem lehetséges hogy csak bedőltél néhány türelmesebb "ágyrajárónak"? Megkapták amit akartak és távoztak.

34 ffi

2012. ápr. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én biza kilafatyúnálak
2012. ápr. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!