Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek egy 6 éves gyerekn...

Szerintetek egy 6 éves gyereknek nézhető Az elsüllyedt világok című rajzfilmsorozat?

Figyelt kérdés
2017. febr. 27. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éves koromban néztem. És szerettem.
2017. febr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 6 évesen láttam és tetszett nagyon, viszont 10 évvel később újranéztem, és kkor jöttem rá, hogy gyerekként mennyi mindent nem úgy fogtam még fel. De ettől függetlenül élvezhető volt kisebb korban is. A kalózok dala tetszett a legjobban. :)
2017. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézhetőnek nézhető, de sok mindent valószínűleg nem értene belőle, mert mindegyik résznek szimbolikus tartalma van és tele van irodalmi,történelmi és kulturális utalásokkal. Én 5 évesen láttam a Minimaxon és sok mindent nem fogtam akkor még fel belőle, 18 évesen viszont nagyon tetszett, de csak a francia verziót láttam.Szinkronizálva nem tudom nézni .D
2018. aug. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az eddigi véleményekhez, hat évesen is élvezhető, a felnőtt poénok, a szimbolika, a kulturális utalások nyilván nem esnek le a kisgyereknek, de ez nem jelenti, hogy nem fogja szeretni. És legalább a felnőtt is nézheti vele, mert felnőttként meg rengeteg rejtett rétegét megmutatja a történet :)
2019. febr. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!