Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az útvesztő filmeket Magyarors...

Az útvesztő filmeket Magyarországon miért nem nagyon adják le szinte soha egyik csatornán se?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szokás itt leadni őket, se az RTL klubb mondjuk egy vasárnap este, se semelyik másik csatorna. Pedig népszerű filmek, tv-ben mégse lehet őket látni soha.


És a 3. film ami még nincs kész és az USA-ban se mutatták még be, azt az amerikai bemutatója után mikor lehet majd magyarul megnézni?


2017. febr. 27. 22:41
 1/2 anonim válasza:

Én már néztem egyszer-kétszer tv-ben, szóval leadták már. Nyilván nem minden második vasárnap adják le. Illetve HBO meg ilyeneken gyakoribbak ezek az "újabb" filmek.

A 3. részt pedig 2018. eleje felé tervezik bemutatni az USA-ban, szóval olyan február, március körül már itthon is elkezdik játszani szerintem a moziban.

2017. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 2. része (Útvesztő) Március 18-án lesz az HBO2-n. Az 1. része is ment már párszor az HBO csatornákon, meg ha jól emlékszek a Prime is leadta már.
2017. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!