Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nekem német nyelvtanuláshoz...

Nekem német nyelvtanuláshoz kellenének német filmek, vagy sorozatrészek. Tudtok ajánlani oldalt vagy filmet? Ami telefonon is megnyitható.

Figyelt kérdés

Filmeket, sorozatokat keresek németül,esetleg angolul, de német felirattal. Lehetőleg youtube-on és ne kamerásan. Azért pont youtube, mert telefonról szeretném nézni és az nem akarja megnyitni az online-filmekhez hasonló oldalakat.

Tehát egy olyan oldal is jól jönne ami mondjuk olyan, mint az indavideó, csak hát németbe.😀

Valaki esetleg? Nagyon megköszönném.🤗🙂


2017. márc. 3. 22:05
 1/4 te te te ***** válasza:
Figyelj. En csk siman beirom a film cimet azon a nyelven, es odairom hogy azon a nyelven, es az elsore rakattintok. Aztan ha az nem jo. A kovetkezore. Alltalaban a legelsok szoktak tenyleg azert jok lenni hidd el
2017. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hogy a saját nyelvükön feliratkozzanak valamit az lehetetlen,ugye?🙂Én is így kerestem,de a legtöbb film nem nyitható meg csak gépen.. Olyan oldalak ezek nekik mint gondolom nekünk a mozicsillag meg hasonlók.

Köszi a választ! :)

2017. márc. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Fuuuu en is most nezek nemetul mindent (nyelvvizsga miatt) 2 app van. Az egyik hirados masik ilyen filmes-sorozatos.

A ZDF hirados, az ARD pedig filmes(itt egyebkent szokott felirat is lenni ami segiti a megertes, noha neha pontatlan es csuszik de azeet nagy segitseg) ezeket egyebkent andoridrol le tudod szedni(iphont nem tudom mert nem az van)

A masik pedig a youtube-ba beirod hogy extra auf deutsch kiad egy sorozatot, en most tartok 2.resznel es elv. egyre nehezedik, sztem tok jo konnyu a nyelvezete es felirat is jo.

Nyelvvizsga miatt? (En b2re gyurok)

Hajra

2017. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Még csak érettségi.

Sok sikert!

Köszi a segítséget!

2017. márc. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!