Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tudom lemondani a netflix...

Hogy tudom lemondani a netflix előfizetésem véglegesen?

Figyelt kérdés

Vettünk egy új tv-t és volt ez az ingyenes egy hónapos dolog gondoltam kipróbálom, nyilván a legdrágább csomagra kattintottam + UHD, mert ha már van egy ilyen tv csak ki kell próbálni, szép volt - jó volt, de elfelejtettük lemondani az 1 hónap után és így levonták a 3700 forintot, miután megkaptam az SMS-t a fejemhez is kaptam hogy kiment a fejemből, és nem szeretnék még egyszer ennyit kifizetni szóval hogy tudom letiltani az előfizetést?


Már a gépemen be is léptem a netflixbe -> my account -> és az a 'membership'-es gomb.


De az csak átmenetileg tiltja le az előfizetést, nem? És nem véglegesen!?


Ja és van egy ilyen felirat is a 'My account'-ban:

"Your membership will be canceled at the end of your current billing period."



2017. márc. 4. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Addig tiltja az előfizetést amíg újra nem fizetsz elő rá, azaz ha soha többet nem fizetsz elő akkor örökre tiltja. Az az angol szöveg pedig azt jelenti, hogy mivel kifizettél egy havit ezért arra az időszakra még használhatod hiába mondtad le. Amint lejárt onnantól kezdve már nem leszel előfizető.
2017. márc. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!