Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy megnéztetek egy filmet, és annyira tetszett hogy nem tudtatok vele leállni?

Figyelt kérdés
Megnéztem az Idegpályát és kb. aznap este még 3-szor az a film fantasztikus.Nektek volt már ilyen,ha igen melyik filmmel?:) Kíváncsiságból.

2017. márc. 5. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem mindenkinek volt...

Na de, hogy pont az Idegpálya????

uhhhh szerintem nagyon de nagyon gagyi film...

én dráma párti vagyok, ami rám nagy hatással volt:


Út a vadonba, Vadon, Fehér pokol, Út a szabadságba, Remény rabjai, A nővérem húga, A bíró, Szerelmünk lapjai, Csillagainkban a hiba, A fiók, Holtodiglan, Mementó.


Hirtelen ezek jutottak eszembe :)

2017. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miután elküldtem a hozzászólást egyből jutott még eszembe :D


Pillangó-hatás, A szoba, Életrevalók.

2017. márc. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom,ízlések és pofonok..Nekem nagyon bejött.Az Életrevalókat én is imádom.A többi annyira mondjuk nem ragadott meg,de rám még a Hair volt nagy hatással.
2017. márc. 5. 15:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem soha, bármennyire jó is a film én másodszor már nem tudok úgy leülni elé, hogy élvezzem teljesen mivel tudom mi után mi történik.
2017. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amiket már 1x is láttam filmeket, és nagyon bejöttek, azokat mindig megnézem újra, amikor legközelebb adják a tévében, vagy megrendelem dvd-n, illetve ha fent van online, akkor minden nap belenézek a legizgalmasabb jeleneteibe


Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Frequency

Hajsza a győzelemért

A pusztító

Padlógáz (2004)

Vissza a jövőbe-trilógia

Taxi 1-4

2017. márc. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Breaking Bad, Aranyélet, Gengszterkorzó, Keresztapa. Sorozatok, de annyiszor végignéztem.
2017. márc. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nemtomaaaaaaaaaaaaaa válasza:

Lehet én vagyok az ízlésficamos de az űrdongót

6nap alatt 7szer néztem meg :D

2019. nov. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!