Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Beatles filmek vannak...

Melyik Beatles filmek vannak a magyarra a leszinkronizálva? (többi lent)

Figyelt kérdés
A Help, a Hard Day's Night és a Yellow Submarine tudom, hogy szerencsére szinkronosak és azt is tudom, hogy a negyedik filmjük a Magical Mystery Tour sajnos nincs leszinkronizálva. Arra lennék kíváncsi, hogy a dokumentumfilmek közül vagy akár a később -tehát Lennon és Harrison halála után-készült játékfilmek közül amikben már nem is ők játszanak de róluk (vagy akár csak egy tagról a Beatles-ből) szól melyik szinkronos? Ha ti már láttatok több ilyet akkor mi az amit ajánlatok? Például azt tudom, hogy a Let It Be c. dokumentum filmjüket még akkor csinálták mikor mind a négyen éltek. az le van szinkronizálva? És az Eight Days a Week? Valamint, mint említettem nagy segítség lenne, ha tudnátok ajánlani jó Beatles-ös szinkronos játékfilmeket is a dokumentumfilmeken kívül! Előre is köszi! :)

2017. márc. 5. 16:22
 1/3 A kérdező kommentje:
A címben a két a betű véletlen. Bocsi
2017. márc. 5. 19:15
 2/3 anonim ***** válasza:

Így hirtelen ezek jutottak eszembe (ha ilyenekre gondolsz?) pl. :

Nowhere boy

Mrs. Beatles - Linda McCartney története

Backbeat - A kezdetek


A Let it be-t úgy tudom csak felirattal van, én nem találtam szinkronosan.


Ja és még van arról a tetű Mark Chapmanről is a "John Lennon meggyilkolása" és a "Chapter 27", ezeket nem tudom hogy szinkronosak e.


Remélem azért valami hasznosat tudtam mondani:)

2017. márc. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) ilyenekre gondoltam, igen!:)
2017. márc. 14. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!