Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Oscar-díjas magyar filmet...

Az Oscar-díjas magyar filmet a Mindenkit, pontosan mikor forgatták le? Melyik évben?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel mindig a friss filmek indulnak az Oscarért, ezért nem nehéz kitalálni, hogy tavaly.
2017. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, 2014-ben kezdték a forgatást, 2015-re készült el, és 2016-ban mutatták be először.
2017. márc. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Első válaszoló! Ezzel a logikával gondolkoztam én is, csak tudod ha megnézed most a kiscsajokat meg a filmben, látod, hogy rohadt nagy a különbség akkori kinézetük és a mostani között... Ezért csodálkoztam, hogy tavaly óta mennyit változtak.. Szóval nem voltam benne biztos, hogy tavaly forgatták.. Sőőt, tuti nem..


Második válaszoló! Köszönöm, honnan tudod biztosra? Meg ha már akkor kész volt meg akkor csinálták, akkor tényleg miért nem az akkori Oscarra jelölték?

2017. márc. 8. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!