Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Warsnak ki a leginkább...

A Star Warsnak ki a leginkább központi karaktere?

Figyelt kérdés

Rengeteg fontos szereplő van benne, de abban egyetérthetünk, hogy nem Mace Windu, Darth Maul vagy Grievous tábornok az univerzum magja, még ha fontos és közkedvelt szereplők is. De még csak nem is R2-D2 vagy C-3PO, pedig ők kb. minden fontosabb részben szerepelnek. Viszont van pár karakter, akik végig nagyon meghatározóak, nekem a következők:

*Anakin Skywalker/Darth Vader

*Obi-Wan Kenobi

*Palpatine/Darth Sidious

*Luke Sykwalker

*Yoda

Ezek közül ki az, aki körül igazán "forog a Star Wars világa"?



2017. márc. 7. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Sykwalker család
2017. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Anakin.

Legalábbis az eredeti- és az előzmény trilógia szinte pontosan az ő életútját fedi le.

2017. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is Anakin. Ő az, aki a leginkább megtestesíti az erőt, annak mindkét oldalát.

(amúgy azt mondtam volna, hogy az Erő a központi karakter... csak hát az nem karakter)

2017. márc. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem elég egyértelmű aki mind a 6-ban benne volt (droidok OFF)

7 meg más tészta, a 8-ban úgyis lesz egy havas lázadó bázis, egy idióta admirális aki elbassza a hiperűr ugrást, sok sok lépegető, mocsaras bolygó, ahol persze ott lesz egy bölcs, majd egy felhő város ahol Kylo elmondja reynek hogy én vagyok a testvéred. Thx Disney

2017. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Anakin/Vader


Szerintem ez egyértelmű.

2017. márc. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden kétséget kizáróan Anakin.
2017. márc. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!