Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Logan című film tetszhet...

A Logan című film tetszhet olyannak, aki nem X-Man rajongó?

Figyelt kérdés

Hétvégén anyukámmal megyünk moziba és nincs igazából semmi átlagos témájú jobb pontozású film, ezért az olyan témájúakról gondolkodok, amik nem annyira tükrözik édesanyám izlését. A Logan tűnik még a legjobb választásnak, mert nagyon jó értékeléseket kapott, de az a baj a marveles filmek pontjaival, hogy a rajongóik rengetegen vannak és nagyon felnyomják őket. Például az Avengers az nem hiszem, hogy tetszene neki, de az is 8.1 imdb-n.


Szóval a kérdésem azoknak szól, akik látták a filmet: a forgatókönyv van olyan jó, hogy szerinted anyukádnak, vagy egy random 50 év körüli nőnek is tetszene?


Másik film amin gondolkodok az a John Wick 2, szóval ha arról van véleményed, azt is leírhatod.



2017. márc. 8. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


"Hétvégén anyukámmal megyünk moziba és nincs igazából semmi átlagos témájú jobb pontozású film"


Ez nem igaz. Kapásból van 4 nagyon jó film a mozikban, és ez csak a cinema City és csak egy pillantást vetettem a műsorra.


Budapesten laksz? Mert ha ha ott, vagy a környékén, akkor ebben a hónapban annyi kiváló régebbi filmet játszanak az egyik moziban, hogy minden nap elmennék ,ha tehetném - hiába láttam őket.

A dolog, Apokalipszis most, Stalker... Mit nem adnék, ha ezeket moziban láthattam volna...

Neked most megadatna, ha közel laksz.

2017. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Loganről annyit, hogy ha elmondod neki a háttérsztorit, magyarázatokat adsz a világról, akkor nagy valószínűséggel élvezni fogja, mert jó film, és más, voltaképp a legjobb X-man.
2017. márc. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Győrbe megyünk cinema city-be, szóval kicsit mást adnak ott. (Ha megnézed, a vasárnapi műsort nézem: [link] )


Feliratosok kilőve, mert anyu azt leszavazta. Mesére nem igazán vágyom. Utazókat már láttam. Magyar filmekkel túl sok rossz tapasztalat volt, szóval azokat sem. Akkor marad a Fehér király, Arany, Az egészség ellenszere, Egy kutya négy élete, Kong: Koponya-sziget, Pofoncsata. Ebből még talány az Arany tűnik normálisabbnak, de az is közepes pontokat kapott és úgy vagyok vele, ha moziba megyek, akkor magasak az elvárásaim.


#2: Köszi! Szerintem akkor bepróbáljuk azt, ha beleegyezik. :D

2017. márc. 8. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!