Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a Vámpírnaplóknak vége?

Figyelt kérdés
Most Elena és Damon meghaltak a végén? Mert ugye Stefan feláldozta magát és meghalt, de Damon találkozik vele a végén szóval innen következtetek meg Elena is ? Ugyanis ő meg a szüleivel találkozik. Engem a vége egy kicsit megkavart. Mindenesetre én nagyon sajnálom, hogy vége már nagyon régóta néztem. Katherine meg csak hagyta, hogy megöljék nekem ez nagyon fura! :/ Elvileg ő az erősebb, de Stefan meg csak úgy lefogta szinte nem is ellenkezett. Katherine egyébként a kedvencem volt többet érdemelt volna!

2017. márc. 11. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megmutatták,hogy mi történt a haláluk után velük,de szerintem nem akkor haltak meg. Katherine-t azért tudta Stefan olyan könnyen lefogni,mert ugyebàr ő is ember volt,mert emberként halt meg. Ám nekem egy kicsit csalódás volt. Elena visszatérése olyan semmilyenre sikerült szerintem. Damon és Elena találkozása is olyan érzelemmentes lett. Nem volt meg köztük a kémia,ami eddig megvolt.
2017. márc. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A végén el is hangzott hogy Elena elvégezte az orvosi egyetemet, majd "hosszú,boldog" életet élt Damonnel Mystic Fallsban, ha jobban megnézed ott az eljegyzési gyűrű a kezén, és idősebb is volt.

Majd az emberi életük végén meghalnak, kézenfogva átsétálnak a túlvilágra ahol az elhunyt szeretteik várják őket.


És most jön az én véleményem a fináléról:)

Vegyes érzelmeim vannak. Mindent imádtam, Stefan halála megrázó volt, de szerintem kellett a szép befejezéshez, végigsírtam az utolsó részt a halálától kezdve, a vége pedig egyszerűen gyönyörű volt.

DE

Ian borzalmasan alakított, nem is tudott volna ennél megjátszottabban viselkedni. Hiányoltam a Delena jelenetet, még csak nem is beszéltek(!), mintha összecsaptál volna a végét. Én simán el tudtam volna még képzelni 1-2 részt ahol a szereplők boldog életét mutatják, de ez van.

Szép volt a lezárás ettől eltekintve, és borzalmasan fog hiányozni ez a sorozat:)

2017. márc. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szonja09 válasza:
100%

Nekem nem tetszett ez a befejezes... egyet ertek az elotten szoloval, hogy legalabb meg 2-3 reszben mutathattak volna vmit az eletukkel kapcsolatban...Elena elolvasta volna, h mik tortentek meg o aludt..visszaemlekezes a tobbiekkel vagy nem is tudom...barmi jo lett volna, de igy h 10percbe besuritettek eleg gaz volt:/ es azzal is egyetertek h kicsit orulhettek volna jobban is egymasnak..nem csak Damon es Elena, hanem Bonnie, Caroline...mutathattak volna Mattet vagy Alaricot...h megismeri a kislanyait..!! Na mindegy... Viszont vannak dolgok, amiket nem ertek, de hatha ti igen:) pl.: Stefan mikor beadta a gyogyirt Damonnek es ezt meselte Elenanak, azt mondta, h mar ugyis meghalt volna, mert a gyogyirt atadta... de Bonnie is "kiszivta" Elenabol, mikor Enzonak akarta adni...megsem halt meg! A masik..oke h leveszik a veruket, de abbol mennyi a gyogyir v ez most mi?! Az atjarja az egesz testuket nem?! Levesz egy kis vert es akkor az mar tuti gyogyir??

Akkor ott volt, hogy a boszorkanyok segitettek Bonnie-nak...nem ugy volt h a tulvilag eltunt? Akkor mindenki a pokolban volt addig? Plusz a legvegen is mutatnak mindenkit szellemkent, holott se tulvilag se pokol nem maradt elvileg... Stefannak felesleges volt meghalnia, mert mikor leszurta a ribit meg pont eltudott volna ugrani a tuz elol:)

Amikor Bonniet ujraelesztettek ott mar Elenanak fel kellett volna ebrednie...

szoval vannak dolgok amik szamomra nem vilagosak, de lehet csak en voltam figyelmetlen!

2017. márc. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen ribi?! XD a best . Egyébként Stefan azért halt volna meg, mert több mint száz éve vámpír és ha "kimegy" belöle a gyógyír ez az idő "behajtodik" rajta úgy mond és extra gyorsan elkezd öregedni. Elena csak pár éve volt vámpír az is behajtodt csak nem látszik, mert nem túl sok idő. Emlékezz Katherine is azért haldoklott az 5.évadba ,mert Silas kiszívta belöle
2017. márc. 15. 22:35
 5/6 A kérdező kommentje:
A végén én se tudtam, hogy mi az a sok boszi, mert a túlvilág elvileg eltűnt. viszont úgy gondolom hogy Vicki vissza jött meg azért is csengette(hirtelen nem jutt eszembe a helyes szó) a harangot hogy kijusson legalábbis nekem ez esett le mi másért csinálta volna, bár kétséges a, dolog mint az előttem írok is írták kisé össze lett csapva. Megjegyezném még the Originalsba is van valami túl világszerű pl amikor Davina meghal oda kerül de nem tudom nézzed-e ezt
2017. márc. 15. 22:46
 6/6 A kérdező kommentje:
megnéztem még egyszer és, Azért csinálta hogy megszűnjön a pokol es így ne kelljen tovabb ott szenvedni-e, de a végén mutatják hogy békére leltek.
2017. márc. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!