Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A karib tenger kalózai 3...

A karib tenger kalózai 3 végén mi lett Elizabethtel és Willel?

Figyelt kérdés
Ugye a film végén megölik Willt és azért Jack segít átdöfni Jones szívét és ő lesz a kapitány. Eddig oké. De azt nem értem hogy egyrészt Elizabeth miért nem mehet Willel a hajón? És a másik ami nem tiszta az az hogy amikor a végén a nagy csata elött tárgyalnak a parton akkor ptt áll Jones egy vödör vízben és akkor ezek szerint ilyen alapon bármikor partra szállhatnak ha van náluk egy vödör víz de akkor miért nem tudnak találkozni Will és Elizabeth?

2017. márc. 12. 17:36
 1/5 anonim válasza:
39%

Szia!

Mivel megölték Jonest, ezért Will lett a Bojgó-hollandi kapitánya.

10 évig kell a halottak lelkeit szállítania, és utána 1 napig a földre léphet.

utánna újból 10 év a tengeren, újabb 1 na a földön stb...


Ennyit tudtam hozzáfűzni, ez az én véleményem, remélem hasznos volt.

Jah, és amúgy az 5. részben már szerepelni fog Will, Elizabeth, és még valaki. (csak akkor olvasd tovább ha tényleg tudni akarod ki):


Will fia :)

2017. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Elizabeth azért nem mehet vele, mert élő.


És 10 évenként partra száll, akkor dugnak, és van is egy jelenet, ahol egy tízéves kisfiú is integet Willnek.


De ennek is csak az első rásze volt jó, a többi fhos.

2017. márc. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. De a másik kérdésemmel mi van mert ugye Jones is egyszer kiment a partra egy vödör vízben amikor tárgyaltak a nagy csata elött?
2017. márc. 13. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétvégén láttam újra a filmet, és pont erre a kérdésre gondoltam. Bocs nemtudoim
2017. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg Will is utazott a hajón élőként... 🤔
2017. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!