Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Star Wars-ból? Miért pont ő?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságképpen kérdem, érdekel ti kit kedveltek a legjobban és miért?

2017. márc. 12. 19:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Obi-Wan a kedvenc karakterem, de R2-t is kedvelem:D R2 az egyszerűbb, őt azért, mert cuki és humoros. Obi-Want magamnak se tudom annyira megmagyarázni, talán vele tudok leginkább azonosulni, ő a legszimpatikusabb.
2017. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Talon Karrde: nagyon eltalált csempész karakter

Thrawn admirális: nem kell magyarázni

2017. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Sidious mert egy baszó karakter. :D
2017. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Mennyire tág értelemben a Star Wars-ból? Csak a filmekből, hozzávehetjük a teljes hivatalos univerzumot, vagy még az Expanded Universe-t is?

Utóbbi esetén Kyle Katarn. Röviden csak a személyisége és a története miatt.

Ha csak a filmekről van szó... Jar-Jar, mert ezzel a véleménnyel tök jól lehet vitákat generálni.

2017. márc. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jöhetnek még. Én elsősorban a filmre gondoltam.
2017. márc. 13. 15:33
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
Anakin, mert hát egy isten. :D Tehát vehetjük Darth Vadernek is. Tudom, hogy ez nem egy fantáziadús válasz, de hát köré épül az egész sorozat. Hihetetlenül jól bemutatják a személyiségének a fejlődését, hogy miért lett olyan, amilyen, és nem is igazán ítélhetjük el ezért (szerintem), lehet vele azonosulni. Nagyon emberi.
2017. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Darth Maul. Mert mindent túlél. Ügyes és vad harcos, jól bánik a fénykardal. Eszes, manipulatív fickó, aki még Madalort is el tudta foglalni. Idősebb korára meg egy beteg tébolyult eszelős állat, ami szerintem illik is hozzá és a hangja is nagyon el lett találva.
2017. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, Vader nekem is a kedvencem 🙂
2017. márc. 13. 20:36
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha filmek, akkor Obi-Wan, Windu, és talán Maul, de amúgy én inkább Old Republic fan vagyok, szóval a top 1 az Revan.
2017. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ahsoka mert nagyon megtetszett
2017. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!