Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen vicces magyar szinkrono...

Doriskadolcsi kérdése:

Milyen vicces magyar szinkronos animét tudnátok ajánlani? Bár folyékonyan beszélek japánul néha jól esik egy kis pihi. Valami vicces szinkronos anime?

Figyelt kérdés
2017. márc. 18. 11:17
 1/6 anonim válasza:

LOVELY COMPLEX, FULL METAL PANIC


bár ezeket már lehet láttad mert elég ismertek :)

2017. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Full metal panic fumoffu, és nem tudom, nanbaka-t láttad-e már, magyar felirattal van csak meg (mondjuk ha tudsz japánul, akkor felirat nélkül is megy :D) szezonos, és én általában fetrengek a röhögéstől a részek végén.
2017. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Slayers nagy kedvencem ;)
2017. márc. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A folyékony beszélnél japánul, akkor minden lenne egy animét szinkronnal nézni, csak pihi nem...
2017. márc. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a HASZNOS válaszokat, voltak akik nem igazán értették, hogy mért lenne pihi szinkronos animét nézni. Szóval el kell magyarázni:

Azért lenne jó, mert japán egyetemre járok, és egész nap japánokat hallgatok, ami kicsit fárasztó mert múlt évben tanultam egy nyári nyelviskolában, ezért attól még hogy megértem, elég fárasztó... Nem egy könnyű nyelv.

2017. ápr. 1. 12:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Figyi, én ugyan japánul nem, de 4 nyelven beszélek folyékonyan és tudom, ha valaki egyszer beszél egy nyelvet akkor nem fárasztó számára... És mivel én valóban tanultam (csupán 1 évet) külföldi egyetemen is ezért azt is tudom, hogy arra, hogy Japánban járj egyetemre az esély kb. egyennlő a 0val, szóval légyszí írd már le, hogy pontosan hova és hogyan kerültél ki!

Különben meg ne szennyezd az oldalt kamu kérdésekkel...

2017. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!