Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legendás állatok és megfigyelé...

Legendás állatok és megfigyelésük. Érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
Főleg azoknak a véleményére vagyok kiváncsi akik rajongói voltak a Harry Potter film sorozatnak.

2017. márc. 19. 18:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes.
2017. márc. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A HP könyvsorozat rajongója vagyok, a filmek sajnos nem adják vissza mindazt, amit kellene. De a Legendás állatok és megfigyelésük abszolút jól sikerült film, csak sajnos úgy van vége, hogy ezer szálat nyitva hagy :o és hol van még a folytatás?! :o
2017. márc. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én imádom. Kétszer láttam.
2017. márc. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted ezt az univerzumot, akkor tudom ajánlani. Nekem nem is a story miatt elsősorban, mivel ez egy kvázi bevezető rész, ép hogy csak elindulnak a dolgok, hanem hogy nagyon okosan tágítják ezt a világot. Az amerikai varázslótörvények eltérőek a brithez képest stb.

Nekem meghozta a kedvemet a folytatásokhoz. Harryt már eléggé kiveséztük és lezártuk, örülök hogy ez nem vele foglalkozik.

2017. márc. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes megnézni, bár nem tudom, hogy filmes alapismerettel mennyit értenél belőle, Grindelwlddal nem igazán foglalkoznak az utolsó két filmben, ha jól emlékszem csak van róla egy kép, meg Voldemort tőle akarja a pálcát megszerezni. Javasolnám, hogy ha van lehetőséged, akkor olvasd el a róla szóló részeket.

Vagy keress rá a neten (de ott nagy a lehetőség, hogy folmes spoilerba ütközöl).

De ha tetszettek a filmek, szerintem ez is tetszeni fog, a világa ugyanaz, csak a szereplők és a helyszínek mások.

2017. márc. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha igazi potterhead vagy, akkor ez nem is kéne, hogy kérdés legyen. Nekem se volt, nem érdekelt semmi vélemény. Nagyon tetszett, (természetesen nem olyannyira mint az eredeti HP), de imádtam, hogy többet megtudhatunk a múltról. Vagyis: igeny mindenképp érdemes. Még ha nem is tetszik annyira... Mi a veszeteni valód? Majd' két óra az életedből?😂
2017. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Elég nagy ellenérzéssel ültem be rá mint Harry Potter-sorozat rajongó, azt gondoltam, erőltetett, amerikanizált katyvasz lesz, de hívtak többen, így elmentem. Nagyon pozitív meglepetés volt.
2017. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyszerű lett, többször is láttam már. :)

Semmiképp se hagyd ki. :)

2017. ápr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
miért ültél be rá ellenérzéssel? Ha J.K Rowling rendezte, akkor miért lenne katyvasz? Rowling néni miért rontaná el a saját világát?
2017. ápr. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rowling csak írta. Nem ő rendezte.
2017. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!