Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért vannak úgy oda a frozen-...

Miért vannak úgy oda a frozen-ért? Miért mondják hogy jobb mint az Oroszlánkirály? Szerintetek is jobb?

Figyelt kérdés

Szerintem abszolúte nem. Az oroszlán királyban valóban gyerekeket ÉS felnőtteket szólítanak meg leginkább, zeneileg meg Hans Zimmer felülmúlhatatlan. Mondom ezt úgy, hogy nekem kimaradt a mese és 20 évesen a frozen előtt láttam elsőnek. A mese hordoz magában értékeket, mind erkölcsi, mind filozófiai értelemben, persze egy gyerek szintjén.


A Frozen szerintem erőltetett. amit én látok ha ránézek, az egy butított musical, egy ilyen barbie baba csilli villi meg Ken és a többi mese.... Közepesen jó zenékkel stb.


Személy szerint a lilo és stitch -et is többre tartom, ott legalább a nő nőnek volt rajzolva, és annak a mesének is több az erkölcsi mondanivalója, a család fontosságáról, összetartásról, önfeláldozásról szól...


Kérdem én, kiknek szól a frozen? Mert gyerekeknek biztos nem. És mi olyan jó ebben?


2017. márc. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
A frozen szar
2017. márc. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem mindkettő nagyon jó! A Frozen tele van zseniális poénokkal, például Olaf, a hóember mondandója, ugyanakkor Az Oroszlánkirály is zseniális alkotás!
2017. márc. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
A frozen szar és az meg undorító hogy oda meg vissza vannak tőle
2017. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mai szar "meséknél" minden régi mese jobb :)
2017. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem jobb csak ez most a divat. A The Lion King 1994ben készült más generációnak. A két mesén teljesen más generáció lép fel, így mások a tetszési indexe is más. Nem beszélve a számítógépes technika elethubben dolgozik, mint egy kézi animátor. Ma már nemigen találok kézi rajzolású meséket.
2020. máj. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem mi ez a nagy felhajtás

Meg én a minyonokat sem értem

Ez más de én a nutellát sem értem

2020. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!