Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Darth Sidious is neimoidiai,...

Darth Sidious is neimoidiai, mint Gunray?

Figyelt kérdés
Az első részben, még ha hologramként is jelent meg, nekem teljesen úgy tűnt, hogy ugyanabból a fajból származik, mint Gunray, Dofine, és Haako. A harmadik részben is, amikor Anakin átáll, szürke bőre miatt szintén a Szövetségiek fajtársának tűnik (és úgy látszik, hogy Palpatine képében emberibb alakra tett szert, hogy elrejtse neimodiai önmagát), valamint a 6. részben is így látszik. Igaz ez?

2017. márc. 27. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Palaptine ember, és a Naboo-ról származik.
2017. márc. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, ő ember. Többek között ez is egy hibája az új trilógiának hogy Obi Van, Anakin, Windu, és Padmé mellett csak Palpatine volt ember, így sokan hamar kikövetkeztették hogy ő Sidious. A külseje azért ilyen mert az erő sötét oldala eltorzította: [link]
2017. márc. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nagyon nem kellett kikövetkeztetni ki Palpatine, nekem megvan az Új remény könyv változata ami még a filmmel együtt jelent meg (apámtól kaptam, aki még a 80as években vette) és ott a bevezetőben le van írva hogy esett szét a köztársaság és hogy Palpatine-ból császár
2017. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*hogy lett
2017. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt mondjuk nem tudtam, de ennek ellenére a Sithek bosszújában mégis ezt egy nagy fordulatnak állították be. Nyilván az alapján is rá lehetett jönni hogy a Jedi visszatérben is tudtommal ugyanaz a színész játszotta, de így hogy egyedül ő volt ember még csak utána se kellett nézni és sokan ezt hibának tartják hogy idő előtt már a Baljós árnyakban rájöttek a nagy csavarra. Ezt nyilván máshogy is megoldhatták volna.
2017. márc. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

jó de utalások előtte is voltak

a Baljós árnyak végén mikor kérdi Windu ki halhatott meg? a mester vagy a tanítvány? akkor a kamera egyből Palpatine-ra vált

a Klónok háborúja végén is hol találkozik Dooku Sidious-szal? a Naboo-n. Kinek a hangját halljuk a csuklya alól? Palpatinenét

2017. márc. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem még a ráncos,eltorzult formájában sincs semmi köze a neimoidiaiakhoz,elég csak megnézni,hogy Sidiousnak van orra míg a neimoidiaknak nincs meg úgy alapból teljesen más az arcberendezése,csak a szürke,ráncos bőr közös egyedül.

Azért a faji hovatartozást semmilyen sith se tudja álcázni szerintem ekkora hatalma senkinek sincs azért.

Sidious bá arca a Windu kardjáról visszaverődő villámoktól torzult el és úgy is maradt onnantól,nem is akart ezen változtatni hisz már külsőleg is olyan volt mint belsőleg és nem is volt már rejtegetnie ki előtt.

2017. márc. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem a villámoktól torzult el, pont ezért linkeltem be a videót amiben el van magyarázva hogy akkor már rég így nézett ki csak álcázta magát. Az erő sötét oldala roncsolja az élő szervezetet.
2017. márc. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6-os: nem a Naboon találkozik Dooku és Sidious a Klónok támadása végén, hanem a Coruscanton.
2017. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De igen, Sidious arca a villámoktól torzult el, amit a videóban elmond a feltöltő, azok az infók már nem tartoznak a kánonba (mellesleg szerintem baromság az egész)
2017. ápr. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!