Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Modern család miért kapta...

A Modern család miért kapta meg az Emmy-t, ha nem is olyan jó sorozat?

Figyelt kérdés

Mármint,nem azt mondom,hogy rossz,de szerintem nem érdemli meg az Emmy-díjat. Nem kifejezetten vicces,illetve olyan poénok vannak,amelyek nagyon alacsonyröptűek,szinte előre lehet tudni,hogy mi lesz a csattanó,a karakterek is felszínesek és "bejáratottak",kivétel ezalól Manny,az egyetlen jól megformált szereplő,aki a vállán cipeli az egész szériát,gyakorlatilag rajta kívül semmit nem tud mutatni ez a sorozat.

Az a gond,hogy a poénokra,karakterekre nem fektetnek elég hangsúlyt,inkább arra támaszkodtak a sorozat készítői,hogy nagy neveket válogassanak be,úgy mint Ed O'Neill vagy a bombázó Sofia Vergara. Azt gondolják,hogy pár nagy névvel majd jó sorozat lesz és akkor minden csak másodlagos. De ellenpéldának ott volt a Rém rendes család,aminek minden karaktere jól felépített és vicces volt,nem voltak lapos,ezerszer ismételt poénok,nem egyetlen szereplő húzta az egész sorozatot,volt benne tisztes mennyiségű önirónia,cinizmus és szarkazmus,alapvetően ez volt a sorozat védjegye,ugyanúgy,mint az Agymenőknek,amely szintén noname színészekkel operál és mégis sikert sikerre halmoz.

Egy szó,mint száz,a Modern család nem érdemli meg az Emmy-t.



2017. márc. 29. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ízlések és pofonok. Mi sokat nevetünk rajta, az Agymenőkön viszont sose tudtam még csak elmosolyodni sem. De abban egyetértünk, hogy egyre kiszámíthatóbb.
2017. márc. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerinted nem jó, mások szerint meg jó. Ezen mi olyan bonyolult?
2017. márc. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
...attól mert neked nem tetszik, másnak nem lehet mondjuk akár a kedvence? #logic
2017. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"Ízlések és pofonok. Mi sokat nevetünk rajta, az Agymenőkön viszont sose tudtam még csak elmosolyodni sem. De abban egyetértünk, hogy egyre kiszámíthatóbb."


Én az Agymenőket szeretem a legjobban,de egyébként a Modern család is lehetne jobb,ha érdekesebb karaktereket és poénokat hozna.



"Szerinted nem jó, mások szerint meg jó. Ezen mi olyan bonyolult?"


Semmi. De egyébként én nem állítottam,hogy rossz lenne,csak azt,hogy lehetne orvosolni a hibáit. Másrészről,a kérdés az volt,hogy miért kapta meg az Emmy-t,hogyha nem is annyira jó. A lenti szövegrészszel a kérdésemet próbáltam kiegészíteni.



"...attól mert neked nem tetszik, másnak nem lehet mondjuk akár a kedvence? #logic"


Nem tudom,hogy az előbbi kommentet is te írtad-e,de ha nem,akkor az neked is szól. #Szövegértelmezés

2017. márc. 30. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!