Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen érvekkel győzzem meg a...

Milyen érvekkel győzzem meg a barátaim, hogy angolul nézzünk filmet a moziban?

Figyelt kérdés

Én csak egy éve tanulom az angolt és hogy jobban menjen most minden hétvégén megnézek angolul egy filmet felirattal. Ez odáig "fajult", hogy most már képtelen vagyok magyar szinkronnal filmet nézni, mert összehasonlíthatatlanul jobb az angol.

Ma felvetődött a kérdés, hogy 2 barátommal (akik sokkal jobbak nálam angolból) elmenjünk majd moziba és mondtam, hogy szerintem angolul nézzük, de nem nagyon akarják, viszont az volt az egyetlen évük, hogy magyarul sokkal könnyebb megérteni és a történetre is lehet figyelni. Szerintem ez hülyeség. Hogyan győzzem meg őket? :D



2017. márc. 29. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül. Nem értem miért akarsz ráerőltetni valakire olyat, amit nem szeretne. Az meg nem jelent semmit, hogy ki mennyire jó angolból, (mintha a magyar felirathoz annyira fontos lenne a jó angoltudás.)
2017. márc. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

en moziban nem szeretek filmet nezni, mert a hang miatt egy csomo szot nem lehet erteni

a Dolby duborog, a szomszed zorog a popcorn-nal, a szeked is remeg, es a szavakatat alig lehet kierteni

ezert a jobb filmeket mindig otthon nezzuk meg, mert teljesen mashogy hangzik a szobaban, meg ugy is hogy komoly hangberendezesre van kotve a lejatszo, mint a moziban

ha nagyon komoly, elgondolkodtato a film, akkor ratesszuk a feliratot, ami persze angol felirat nem magyar


nem kell eroltetni, ha ok nem akarjak!

2017. márc. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!