Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead-ben kik...

A The Walking Dead-ben kik voltak azok akiken volt egy 'W' betű?

Figyelt kérdés
Parszor feltuntek, pl. amikor megtamadtak Alexandriat, vagy amikor Daryl, Dwight meg Cheri az erdoben voltak, akkor elbujtak eloluk. De soha nem ertettem, hogy, hogy jottem ok a sorozathoz... Szinten amikor az erdoben voltak, akkor ott egy csavo a 'W' betusek kozul mondott valamit egy embernek, akit nem is mutattak, csak derekig, plusz az volt a neve, hogy "Véd" (nem tudom, hogy kell irni, de feltetelezem, hogy W-vel). Ebbol gondoltam, hogy o a vezetojuk, de ez a szal elvarratlan maradt, mivel tobbet nem tuntek fel, fognak meg szerepelni? Vagy valaki el tudna nekem mondani, hogy kik ok, es mi a szerepuk a sorozatban?

2017. márc. 31. 07:05
 1/7 anonim válasza:
Akiket elűztek alexandriából.
2017. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az úgy oké, de ők, hogy jönnek a történethez, és nem lesz ennek semmi folytatása?
2017. márc. 31. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
2017. márc. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A fickó, akire te gondolsz, az Wade. Ő a Megváltók tagja, semmi köze a Farkasokhoz.

A többi emberével az erdőben Dwight-ot, Sherry-t és Tina-t kereste, mivel Dwight-ék megszöktek a Menedékből (Negan-ék-Megváltók főhadiszállása.)

2017. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaa, így már érthető, köszi:) Igen, mondjuk rájöhettem volna magamtól is, hogy Farkas-Wolf és ezért van W betű a fejükön...
2017. márc. 31. 19:16
 6/7 anonim válasza:

ki az isten az a Wade, és Tara volt az erdőben?:DDDD

miket beszéltek ti?:D

2018. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
eltévesztettem valamit bocsika:D
2018. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!