Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking dead 3. évadát...

A The Walking dead 3. évadát feliratozva vagy szinkronosan érdemes nézni?

Figyelt kérdés
Az elöző évadokat mind feliratozva néztem, de mintha a harmadik evadnak em is volna olyan rossz magyar szinkronja. Ti mit ajanlotok, hogy nezzem?

2017. márc. 12. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Felirattal. Az ideális mondjuk az volna, ha felirat nélkül is megértenéd az eredeti nyelvet, végülis egy megkerülhetetlen világnyelvről van szó, ami lassan már követelmény lesz bármiféle munkakör betöltéséhez.
2017. márc. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan koru vagyok, hogy munkat kene keressek, de koszonom a valaszt. Felirattal nezve gyorsabban megtanulom a nyelvet :D
2017. márc. 12. 13:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Az igen, első válaszoló rátért a lényegre... xd

Én mindent angolul nézek, általában felirat nélkül, úgy az igazi, de persze ha nincs olyan szinten az angol tudásod akkor is jobban megéri felirattal nézni, mivel fejlődik vele az angol tudásod, meg nem tudom, neked nem furcsa így azután magyarul nézni, hogy megnéztél 2 évadot angolul? Én a falnak megyek minden magyar szinkrontól, mert már annyira hozzászokam az angolhoz...

2017. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Walking Dead-et mindenképp feliratosan, az összes évadot.
2017. márc. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!