Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tényleg meghal Naruto a...

Tényleg meghal Naruto a Boruto-ban?

Figyelt kérdés
nemrég láttam egy ilyen videót ahol ilyen rossz dolgokat pl Hinata halála..Sadara super Mangekyou,,,Boruto byakugan és az első ,,Death Of Uzumaki Naruto" és azt irja hogy megöli valami Kawaki...igaz ez?????teljesen elvette a kedvem...teljesen olyan érzés mintha egy közeli barázomat veszteném el..számomra..tényleg meghal vagy csak hülyeség??
2017. ápr. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni, hogy mi lesz Narutóval. A Boruto úgy kezdődik, hogy a lerombolt Konohában Boruto és Kawaki harcolnak, és Kawaki azt mondja Borutónak, hogy odaküldi, ahová Narutót. Majd Boruto elmeséli, hogy mi vezetett ide.

Ennyit tudni.

2017. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon remélem hogy nem hal meg...de Sasuke rinne tesnei-el feltudná éleszteni nem a mégis.....hol tudom megnézni ezt amit mondtál?hogy elmeséli mi vezette oda?
2017. ápr. 8. 20:09
 3/6 A kérdező kommentje:
azott : feltudná éleszteni ,ha nem ...valahogy igy ertsd csak elírtam..
2017. ápr. 8. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy mi vezetett Konoha ismételt lerombolásához és a Boruto vs Kawaki harchoz jelenleg is tart. Erről szól a Boruto manga illetve anime.

Mangából 11 fejezet jelent meg eddig.

Animéből pedig az 1. rész múlt héten.

2017. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az egész Naruto (részben) arról szól, hogy a felnőttek átadják a stafétabotot a fiataloknak. ÍTeljesen rendben van, logikus és konzekvens, ha Naruto meghal, és ez így is van rendjén.
2017. ápr. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy videó alatt azt írta valaki, hogy csak lepecsételi, mint ahogy Kaguyával tették.
2017. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!